Megan Leavey 2017 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,018 Görüntülenme

Megan Leavey 2017 İzle Filmini izle

Gabriela Cowperthwaite tarafından yönetilen, Megan Leavey adlı film, Mickey Liddell, Jennifer Monroe, Pete Shilaimon tarafından üretilmiştir. Gerçek bir hikayeden alınan Megan Leavey filmi, Amerika Birleşik Devletleri' nde çekilmektedir. Ünlü oyuncu kadrosundan oluşan bu film biyografi tadında aksiyon filmidir.

Megan Leavey İzle

Gabriela Cowperthwaite tarafından yönetilen, Megan Leavey adlı film, Mickey Liddell, Jennifer Monroe, Pete Shilaimon tarafından üretilmiştir. Gerçek bir hikayeden alınan Megan Leavey filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ nde çekilmektedir. Ünlü oyuncu kadrosundan oluşan bu film biyografi tadında aksiyon filmidir. 9 Haziran 2017′ de vizyon çıkış tarihi olarak belirlenmiştir.
Gerçekte; Megan Leavey, Amerikan Birleşik Devletleri’ nde askeri deniz personeli olarak görev yapıyordu. K9 köpeği ile görevini yapan, Megan Kamp Pendleton, Kalifornia’ ya gönderildi. Üstün başarıları sayesinde görevlerini tamamlayan Megan Leavey’ e Deniz Kuvvetleri ve Deniz Piyadeleri Başarı Madalyası verilmiştir. 2012′ de köpeği Rex, yüz felçi geçirdi ve bomba arama görevi sona erdi. Rex Aralık 2012′ de vefat etti. Film Leavey ve Rex üzerinde oluşan kurgudan çekilmiştir.

Megane Leavey 2017 İzle

Ünlü oyuncu kadrosunda; 1997 yılından beri filmlerde ve dizilerde rol almış, güzel aktör Kate Mara, Megan Leavey (başrol) ‘ü canlandırmak üzere bulunuyor. Harry Potter serisindeki Malfoy olarak tanıdığımız ünlü aktör Tom Felton da oyuncu kadrosunda yerini almış. Ayrıca; Ramón Rodríguez, Bradley Whitford, Edie Falco, Sam Keeley ve Will Patton oyuncu kadrosunda bulunuyor. Grammy Ödülü ile, Ortak olarak bilinen Common, film boyunca izleyeceğimiz ünlüler arasında.

Amerika Birleşik Devletleri’ nde bu sene içerisinde çıkartılacak ikinci saygı duyulacak film olan

Megan Leavey, Amerikan izleyici kitlesinin yarısından fazlasını misafir olarak sinema salonlarında ağırlayacak gibi görünüyor. Türkiye’ de de yayınlanacak olan film gişelerde uzun süre duracağa benziyor. Aksiyon ve savaş seven izleyiciler, bu filmi kaçırmaması gerektiğini düşünüyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Megan Leavey 2017 İzle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?