Maria Schneider – Last Tango in Paris 1972

108
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 08 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı


1972 yılı yapımı kaliteli ve de bir o kadar ateşli sahnelerin yaşanmış olduğu Maria Schneider – Last Tango in Paris filmi izleyenler için büyük bir heyecan ve de ateşli dakikalara doğru yolculuğa çıkartabilen bir eser olması ile de ön plan da olan bu harika eser. Erotizmi doruklara kadar yaşayabilmek ve de her anında zevkten dört köşe olacağınız saniyelerinden tekrar tekrar izlemek isteyebilirsiniz. Paris’te yaşayan ve de sexiliği ve bir o kadar azgın bir kadın olarak tanınmakta olan Ellizabeth görenlerin iştahlarını kabartabilen bir kadındır. Bu özelliği onun için her daim bir önde oluş diğer kadınlara karşı bir galibiyet kazanma anlamını taşımasından dolayı bu özelliğini her erkeğin karşısında kullanarak her erkeği kendisine aşık etmenin yollarını aramaktadır.
Bu güzel ve sexi kadın doyumsuzluğu her kişiye tattırabilmek adına her yeni gün farklı ten arayışı içinde olmaktadır. Bu sexi kadının çevresinde dolaşan birçok adam bu kadınla bir gece daha yaşayabilmek için ellerinden geleni yaparak onunla birlikte muhteşem hazları yaşayabilme yollarını aramaktadırlar. Bu güzel kadın her geceyi farklı farklı yaşayabilmek isteyen adamlar bu süreç içinde bu kadına elinden geleni yapar ve de akıllarından geçen hain planlarını uygulayabilmek için sapkınca planlar peşine gitmektedirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri