Madagascar Erotik izle

330
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 10 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı


Bir cast ajansı firmasında yer alan birbirinden güzel ve de çekici 10 adet manken zengin ve sektörün en sözü geçer iş adamlarından olan Robin. İsimli bir kişiden mayo çekimleri için iken güzlere kızlara ihtiyaç olduğunu belirtirler ve cast ajans firması yetkilileri 10 adet güzelleri güzeli kızlarını ve de set ekibini bu iş için görevlendirir. Robin kızları Madagascar adasında ağırlayabilmek istediği içinde özel bir uçak ile firma çalışanlarını adaya kadar gelebilmelerini sağlamıştır. Adaya gelen kızlar ilk olarak bu adada her tür şeyi yaşayabilmek ve de burada ellerinden geldiğince eğlenebilmek için büyük bir parti ile karşı karşıya kalırlar. Bu zengin iş adamı ve de güzeller güzeli kızlar ile birlikte çıkılmış olan bu yolda kızlar sanki cennetin hurilerimmişçesine adama karşı en güzel danslarını yapmaya başlamışlardır. Bu birbirinden güzel kız ile karşı karşıya kalan orta yaşlardaki iş adamı Robin bu durum karşısında oldukça mutlu olmuş ve de kızlar her geçen saat ile onun daha da fazla dikkatini çekmeye başlamıştır.
10 farklı birbirinden güzel kız ve de Robin adada bu eğlenceye sexide eklemek isteyince bu parti daha da yaşanır bir hale gelmiş ve bu kalabalık kız grubu ve Robin ile birlikte ateşli saatlerin yaşandığı bir noktaya sürükleyebilmişlerdir.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri