Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk Full HD İzle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (134)
1,177 Görüntülenme

Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk Full HD İzle Filmini izle

Yönetmen:

Sihirli Adaya Yolculuk 3 Kasım 2017’de gösterime girmeye hazırlanıyor. Hint yapımı bir animasyon filmi olan Macera Günlükleri’nin yönetmen koltuğunda Kamal Bansal yer alıyor. Bir baba ve çocuklarının maceralı yolcuğunu konu edinen filmde oldukça renkli sahnelere yer veriliyor.

Reklamı Geç
60

Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk tek parça izle, Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculukfull hd izler Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk 3 Kasım 2017’de gösterime girmeye hazırlanıyor. Hint yapımı bir animasyon filmi olan Macera Günlükleri’nin yönetmen koltuğunda Kamal Bansal yer alıyor. Bir baba ve çocuklarının maceralı yolcuğunu konu edinen filmde oldukça renkli sahnelere yer veriliyor.
Filmde Mo ve Melody isimli iki kardeş vardır. Babaları Charles Willard ise maceraperest bir kaşiftir. Babalarının kaybolması üzerine bu iki kardeş babalarını bulmaya karar verirler. Kardeşler önce babalarının en yakın arkadaşı olan bilim insanı profesör Shonku’dan yardım isterler. Kardeşler, babalarının dostu ve birkaç kişi daha bir ekip kurarak yollara düşerler. Bir zaman sonra kendilerini babalarının ayak izine rastladıkları Himalayalar’da bulurlar. Bu ekibin peşinde olan biri vardır. Franzotti’nin sağ kolları bu ekibin peşine düşer. Çünkü Franzotti, Willard’ın ortaya çıkardığı hazineleri ele geçirmek ister. Kardeşler ekibiyle birlikte birçok macera yaşarlar. Bu yolculuk sırasında birçok medeniyete ve tapınaklara rastlarlar. Williard’ı en son gören huysuz kraliçeyle karşılaşırlar. Yaşadıkları bu seyahatte inanılmaz maceralar yaşayan bu ekip en sonunda Himalaya’da mistik ve gizemli bir bahçeye ulaşırlar. Burada düşman Franzotti ile yolu kesişen bu ekip acaba babalarını bulmak için çıktıkları bu macerada babalarına kavuşabilecekler mi? Hint yapımı bir animasyon olan Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk bu sevimli hikayesiyle şimdiden beyaz perde izleyicilerinin ilgi odağı oldu.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?