Little Evil izle Yabancı Film Full HD
3.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.0 /10 (6)
269 Görüntülenme

Little Evil izle Yabancı Film Full HD Filmini izle

Little Evil izle, Little Evil tek parça izle, Film ABD yapımı bir film ve bilindik bir senaryoya sahip. Zira bu türe benzer birçok filmi Hollywood'da daha önce gördük; ama bu film de bilindik tarzın dışına biraz da olsa çıkılmıştır. Öncelikle belirtmek isteriz ki film de ki oyuncular, oynadıkları rollerin haklarını kesinlikle vermiş. Omen ismi başta olmak üzere filmin oyuncuları birçok filme göndermeler de bulunmuş. Korku dolu anları seyirciye aktarırken, bir taraftan da güldürmeyi başaran oyuncuları ve özellikle de bu filmin senaryosunu yazan senaristi tebrik etmek gerekiyor. Komedi korku tarzında bir film izlemek istiyorsanız eğer bu filmi mutlaka siz değerli ziyaretçilerimizin izlemesini tavsiye ediyoruz.


Little Evil izle, Little Evil tek parça izle, Film ABD yapımı bir film ve bilindik bir senaryoya sahip. Zira bu türe benzer birçok filmi Hollywood’da daha önce gördük; ama bu film de bilindik tarzın dışına biraz da olsa çıkılmıştır. Öncelikle belirtmek isteriz ki film de ki oyuncular, oynadıkları rollerin haklarını kesinlikle vermiş. Omen ismi başta olmak üzere filmin oyuncuları birçok filme göndermeler de bulunmuş. Korku dolu anları seyirciye aktarırken, bir taraftan da güldürmeyi başaran oyuncuları ve özellikle de bu filmin senaryosunu yazan senaristi tebrik etmek gerekiyor. Komedi korku tarzında bir film izlemek istiyorsanız eğer bu filmi mutlaka siz değerli ziyaretçilerimizin izlemesini tavsiye ediyoruz.

Little Evil filminin konusuna gelecek olursak, Gary bir kadın ile evlenir ve bu kadın her zaman hayal ettiği türden bir kadındır. Samantha adında ki bu kadının bir de oğlu vardır ki, bu 5 yaşında ki çocuğun Hristiyan düşmanı bir çocuk olma ihtimali de yüksektir.

Evangeline Lilly, Sally Field, Donald Faison, Adam Scott, Clancy Brown isimleri bu filmde ki bazı isimlerden. Tucker ve Dale İblise Karşı, Uzay Kovboyları, Günah Tohumu 2, deal of a lifetime, Fast Money gibi projeler de yer alan Eli Craig, Little Evil filminde de senarist ve yönetmen olarak görev yapmakta. Film IMDB’den 6.6 gibi bir puan almayı başarmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?