Lezbiyen Filmi izle

360
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 28 Tem 2017 tarihinde yayınlandı


Liseden itibaren iki sıkı dost hatta kardeş olan iki kız arkadaşın hikâyesi diğer filmlerde olduğu gibi aynı şekilde ilerleme göstermemektedir. İki küçük kız küçük yaşlarından itibaren birbirlerine karşı her zaman farklı hislerde olmalarından dolayı hiçbir zaman erkek arkadaşları olmamış ve hatta buna da ihtiyaç duymamışlardır. Aradan geçen zaman bunların evlenmelerine ve hatta çocuk sahibi olmalarını engelleyemez iken bu ikilinin arlarındaki o bağın bitmesine de izin vermemiştir. Bir gün evine misafir olarak gelen lise arkadaşı ve hatta can dostunu en iyi şekilde misafir etmek isterken oa karşı bakış açsısındaki duyguların yoklar ve bunu ona da hissettirmenin zamanının geldiği düşüncesine sahip oluverir.
Evde kimsenin olmaması onun için bir avantaj iken bunu en iyi şekilde kullanmak ister ve arkadaşını kendi yatak odasına çağırır. Onu karşılamak için en güze ve de en sexi kıyafetlerini giyer ve iki kız arkadaş aynı odaya girerler. İlk başlarda normal bir sohbet ile başlayan bu muhteşem sex ikisi içinde ilk olmasından dolayı çekingen davransalar da ama aralarındaki ateşin de tadına varabilmek için ellerinden gelen çabayı sarf ederek bu anı en iyi şekilde yaşamak isterler. Bundan sonraki süreçlerde sık sık tekrarlanan bu birliktelik iki arkadaşın ne derecede çılgın olduğunu izleyenlerine gösterebilmektedir.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri