Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle Türkçe Dublaj 720p
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (17)
4.8 IMDB Puanı 1,757 Görüntülenme

Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle Türkçe Dublaj 720p Filmini izle

Lego DC Super Kahraman Kızlar - Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High Tek parça Türkçe alt yazılı izle, Lego DC Super Kahraman Kızlar - Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High türkçe alt yazılı direk izle, 2018 yılında Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir film olma özelliğini taşıyarak Lego film serisi hayranlarını sevindiren ve vizyona girmesinin ardından da büyük ölçüde ilgi gören filmlerden bir tanesi olarak Lego DC Super Kahraman Kızlar - Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High filmi, bu sefer de DC karakterlerinin kızlarını konu edilmektedir. Lego DC serisi ilk çıktığında oldukça fazla beğenilmişti. Bunun üzerine sürekli yeni filmleri eklenen seriye son olarak da DC'nin kız karakterleri eklendi.
Fragman 2 3 4 5 6 7


Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High izle

Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High Tek parça Türkçe alt yazılı izle, Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High türkçe alt yazılı direk izle, 2018 yılında Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir film olma özelliğini taşıyarak Lego film serisi hayranlarını sevindiren ve vizyona girmesinin ardından da büyük ölçüde ilgi gören filmlerden bir tanesi olarak Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High filmi, bu sefer de DC karakterlerinin kızlarını konu edilmektedir. Lego DC serisi ilk çıktığında oldukça fazla beğenilmişti. Bunun üzerine sürekli yeni filmleri eklenen seriye son olarak da DC’nin kız karakterleri eklendi.

Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High Direk İzle

Lego DC Super Kahraman Kızlar – Lego DC Super Hero Girls: Super-Villain High filminde yer alan DC karakterleri ise Wonder Woman, Harley Quinn, Poison Ivy ve Supergirl olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünyanın bu sefer büyük bir tehdit altında kalması ve kötülerden arındırılması için DC karakterleri görev almaktadır. Bu 4 kahraman, beraber hareket ettikleri takdirde önlerinde herhangi bir güç duramayacaktır. Gizli kalmış şeylerin ortaya çıkarılması gerekmektedir. filmizleyerli.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?