Laissez Bronzer Les Cadavres izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6,2 IMDB Puanı

Laissez Bronzer Les Cadavres izle Filmini izle

2015 yapımıbirAmerikan dram filmi olan Laissez Bronzer Les Cadavres), Maris Curran tarafındanyazıldıveyönetildi. Film, ilk gösterimini 2015 Toronto Film Festivali’nin Keşfedilenler bölümünde yaptıktan sonra 5 Ağustos 2016 tarihinde vizyona girdi.
Fragman 2 3 4 5 6


Laissez Bronzer Les Cadavres izle

2015 yapımı bir Amerikan dram filmi olan Laissez Bronzer Les Cadavres), Maris Curran tarafından yazıldı ve yönetildi. Film, ilk gösterimini 2015 Toronto Film Festivali’nin Keşfedilenler bölümünde yaptıktan sonra 5 Ağustos 2016 tarihinde vizyona girdi.

Laissez Bronzer Les Cadavres izle

Karısı Fiona trajik bir araba kazasında hayatını kaybeden Sherwin (David Oyelowo), daha önce hiç tanışmadığı ve ölümcül bir hastalığın pençesinde olan kayınvalidesi Lucinda (Dianne Wiest) tarafından Maine’e davet edilir. Fiona ve son derece katı bir kadın olan Lucinda’nın kötü bir ilişkileri vardır ve kızının son ziyareti pek de hoş olmamıştır. Karısının yasını tutan Sherwin, birkaç gün boyunca yaşlı kadının evinde kalır ve hemşiresi Ann (Rosie Perez) ile vakit geçirir. Hayatları boyunca her konuda farklı fikirlere sahip olmuş iki insan, Lucinda ve Sherwin, kendilerini başarısızlıkları, acıları, kederleriyle başa çıkmak zorunda kaldıkları sessiz bir yolculukta bulurlar.
Başrollerinde David Oyelowo ve Dianne Wiest’inoynadığı dram filminde Neal Lerner, Teyonah Parris, Rosie Perez, Bill Raymond gibiünlüisimler de yeralıyor. Konusu, oyuncularıvemüzikleriileizleyenlerineunutulmazbir 82 dakikayaşatmayıhedefleyen film, eleştirmenlerdenveizleyenlerdenolumlueleştirileralıyor. Maris Curran’ınyönettiğiikinci film olan Five Nights in Maine, trajikveherkesinyüreğinedokunan, izleyenherkesinkendindenbirparçabulabileceğifilmiyleyönetmenlikkariyerineeminadımlarladevamediyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?