Kutsal Geyiğin Ölümü (The Killing Of A Sacred Deer) Full Tek Parça İzle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (113)
1,210 Görüntülenme

Kutsal Geyiğin Ölümü (The Killing Of A Sacred Deer) Full Tek Parça İzle Filmini izle

17 Kasım 2017 tarihinde vizyona girmeyi planyan Kutsal Geyiğin Ölümü başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. ABD ve İngiltere ortak yapımı olan filmin oyuncu kadrosunda Colinn Farrell, Nicole Kidman, Barry Keoghan, Raffey Cassidy ve Sunny Suljic gibi usta oyuncular yer alıyor. 109 dakikalık bir süreye sahip olan filmin yönetmenliğini ünlü yönetmen Yorgos Lanthimos üstlenirken yapımcılığını Ed Guiney ve Andrem Lowe yapmaktadır.

Reklamı Geç
60


Kutsal Geyiğin Ölümü (The Killing Of A Sacred Deer) tek parça izle,Kutsal Geyiğin Ölümü (The Killing Of A Sacred Deer) full hd izle 17 Kasım 2017 tarihinde vizyona girmeyi planyan Kutsal Geyiğin Ölümü başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. ABD ve İngiltere ortak yapımı olan filmin oyuncu kadrosunda Colinn Farrell, Nicole Kidman, Barry Keoghan, Raffey Cassidy ve Sunny Suljic gibi usta oyuncular yer alıyor. 109 dakikalık bir süreye sahip olan filmin yönetmenliğini ünlü yönetmen Yorgos Lanthimos üstlenirken yapımcılığını Ed Guiney ve Andrem Lowe yapmaktadır.
Filmde ünlü ve işinde başarılı olan bir cerrah yer alır. Bu cerrahın ismi Steven Murphy’dir. Steven eşi Anna ve iki çocuğu ile birlikte kusursuz bir hayat sürmektedir. Fakat bu ailenin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başlar. Steve’nin manevi çocuğu olan Martin bu ailenin düzenini bozmaya başlar. Martin bu ailede yer edinebilmek ve kendini kabul ettirebilmek için çaba gösterir. Bundan sonra ailenin huzuru bozulmaya başlar. Ancak Martin’in gerçek amacı bu değildir. Martin’in gerçek amacı ortaya çıkınca ve Stephen’in unutulmuş bir suçla karşı karşıya kalması bu ailedeki bütün dengeleri bozacaktır. Steven Murphy ve ailesinin başından geçenlerin hikaye edildiği bu filmde dram, korku ve gizem bir arada veriliyor. Filmin başarılı bir oyuncu kadrosu ve başarılı bir hikayesinin olması nedeniyle şimdiden beyaz perde sevenleri tarafından heyecanla bekleniyor. 17 Kasım’da vizyona girecek olan Kutsal Geyiğin Ölümü gişe rekoru kıracak gibi görünüyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Killing Of A Sacred Deer

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?