Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance izle Tek Parça 1080p Seyret
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (26)
6.0 IMDB Puanı 2,505 Görüntülenme

Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance izle Tek Parça 1080p Seyret Filmini izle

Kusursuz Sevgili - My Perfect Romance direk sansürsüz full hd izle, Kusursuz Sevgili - My Perfect Romance izle tek part 1080p, 2018 yılı Amerika Birleşik Devletleri romantizm filmlerinden bir tanesi olma özelliği taşımakta olan Kusursuz Sevgili - My Perfect Romance adlı filmde, izleyenlere oldukça keyifli bir konu sunulmaktadır. Bir şirket, yeni bir uygulama üzerinde çalışmaktadır. Bu uygulama doğrultusunda birbirini sevebilecek ve en iyi uyumu sağlayan çiftlerin eşleştirileceği bir algoritma planlanmaktadır. Bu konuda çalışmaları yürütme işi de Vivian Blair'e bırakılmıştır. Vivian uzun süre üzerinde çalıştıktan sonra bu programı geliştirmeyi başarmıştır.
Fragman 2 3 4 5 6 7


Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance izle

Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance direk sansürsüz full hd izle, Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance izle tek part 1080p, 2018 yılı Amerika Birleşik Devletleri romantizm filmlerinden bir tanesi olma özelliği taşımakta olan Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance adlı filmde, izleyenlere oldukça keyifli bir konu sunulmaktadır. Bir şirket, yeni bir uygulama üzerinde çalışmaktadır. Bu uygulama doğrultusunda birbirini sevebilecek ve en iyi uyumu sağlayan çiftlerin eşleştirileceği bir algoritma planlanmaktadır. Bu konuda çalışmaları yürütme işi de Vivian Blair’e bırakılmıştır. Vivian uzun süre üzerinde çalıştıktan sonra bu programı geliştirmeyi başarmıştır. Sonrasında ise denemelere geçilmiştir. Şirketin CEO’su Wes Robinson ise şimdiden kazanacağı servetin hesabını yapmaya ve keyfini sürmeye başlamıştır. My Perfect Romance adını vermiş oldukları bu uygulama sayesinde birçok insan da mutluluğun kapısını aralayabilecektir. Peki, her şey yolunda gidecek midir? Denemelerde Vivian’ın başına neler gelecektir? Şirketin CEO’su ise düşündüğü serveti elde edebilecek midir?

Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance Direk İzle

Son yılların en beğenilen filmleri arasına girmeyi başaran Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance filmi, son derece kaliteli kadrosu ile de dikkat çekmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda Lauren Holly, Jodie Sweetin, Morgan Fairchild gibi ünlü isimler yer alırken, yönetmen koltuğunda da Justin G. Dyck oturmaktadır. Filmin IMDB puanı olarak ise 6.0 aldığı görülmektedir. filmizleyerli.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar