Kuğu Prenses: Gizli Görev izle Full HD Tek Parça
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (42)
711 Görüntülenme

Kuğu Prenses: Gizli Görev izle Full HD Tek Parça Filmini izle

Bir kraliyet ailesinin sarayında yaşamakta olan evin tek gözdesi olan Prenses Alise, bir gün sarayda ziyaretine gelen arkadaşları ile her zaman olduğu gibi eğlenceli vakit geçirirken, hiç beklemedikleri anda saraya gelen kim oldukları belirsiz, daha önce hiç görmedikleri yüzler karşısında afallayıp kalırlar. Alise, değişik tavırlar sergileyen bu kişileri hiç zaman kaybetmeden gelen arkadaşlarına anlatarak sarayın içerisinde misafirleri takip etmeye başlarlar. İyi bir amaç için gelmediklerini düşünen Alise ve arkadaşları gelen esrarengiz misafirlerin amaçlarını ortaya çıkarmak için macera dolu bir yola girerler. Fakat bu yola girdiklerinde kimse tarafından dikkat çekmeden, kendilerini hiçbir şekilde belli etmeyip amaçlarına ulaşmaları gerekmektedir.


Kuğu Prenses: Gizli Görev Direk izle,Kuğu Prenses: Gizli Görev Full izle,Bir kraliyet ailesinin sarayında yaşamakta olan evin tek gözdesi olan Prenses Alise, bir gün sarayda ziyaretine gelen arkadaşları ile her zaman olduğu gibi eğlenceli vakit geçirirken, hiç beklemedikleri anda saraya gelen kim oldukları belirsiz, daha önce hiç görmedikleri yüzler karşısında afallayıp kalırlar. Alise, değişik tavırlar sergileyen bu kişileri hiç zaman kaybetmeden gelen arkadaşlarına anlatarak sarayın içerisinde misafirleri takip etmeye başlarlar. İyi bir amaç için gelmediklerini düşünen Alise ve arkadaşları gelen esrarengiz misafirlerin amaçlarını ortaya çıkarmak için macera dolu bir yola girerler. Fakat bu yola girdiklerinde kimse tarafından dikkat çekmeden, kendilerini hiçbir şekilde belli etmeyip amaçlarına ulaşmaları gerekmektedir.
Filmin yönetmenliğini üstlenen Richars Rich, hazırladığı animasyon ağırlıklı bu filmi ile her yaş grubuna hitap ederek, Amerikan yapımı olan bu film izleyiciler tarafından oldukça dikkat çekmektedir. Film içerisinde bulunan efektler ve oyuncu karakterler sayesinde izleyicilerin filmi izlerlerken sıkılmamaları açısından oldukça eğlenceli ve güzel bir film olmayı başarmıştır. Süre olarak da kısa tutulan Kuğu Prenses Gizli Görev filmi, film severler tarafından çok fazla sıkıcı olmamasından dolayı kısa tutulmuştur. Macera dolu bir konu içererek 2017 yapımı olma avantajı ile beyaz perdede film severler ile buluşan bu film, özellikle çocuk seyircilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Günümüzde çok fazla animasyon filminin yayınlanmaması sebebiyle bu tür filmler severek izlenmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?