Kötü Frank İndirmeden Online Full Seyret
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (148)
2,238 Görüntülenme

Kötü Frank İndirmeden Online Full Seyret Filmini izle

Aslında gayet sıradan bir hayat sürmekte olan Frank bazı konulara duyarsız kalamamaktadır. Geçmişte yaşadığı olaylar neticesinde psikolojisi altüst olan Frank bazı zamanlarda ne yaptığını bilmeyecek kadar çileden çıkabiliyor. Bunun sebebi ise geçmişte başından geçen olumsuz olaylar olmaktadır. Frank’ın bu özelliğini çoğu kişi bilmiyor. Bu sebepten dolayı farkında olmadan Frank’a bulaşanlar bunun hesabını vermek zorunda kalıyor. Olabildiği kadar sakin bir hayat yaşamaya çalışan Frank bazı olaylara istemsiz tepkiler vererek çevresine ağır zararlar veriyor. Özellikle birisi Frank’a geçmişiyle alakalı bir soru sorarsa Frank buna kayıtsız kalamıyor. Kısacası geçmişi hakkında konuşulması onu baştan çıkaran en önemli sebeplerden birisidir. Belli bir süre normal bir hayat süren Frank bir gün canından çok sevdiği eşinin kaçırıldığını öğrenir. Bunun ardından kendine hakim olmaya çalışmasına rağmen başarılı olamaz. Frank artık aklını kaybetme noktasına kadar gelmiştir. Kaçırılan karısını bulabilmek için onlarca yol deneyen Frank yaşadıkları olaylardan sonra bir daha eskisi gibi iyi bir insan olmayacaktır.
ABD yapımı film geçtiğimiz yaz ayı olan Temmuzun baş


Kötü Frank Direk İzle,Kötü Frank Full İzle,Aslında gayet sıradan bir hayat sürmekte olan Frank bazı konulara duyarsız kalamamaktadır. Geçmişte yaşadığı olaylar neticesinde psikolojisi altüst olan Frank bazı zamanlarda ne yaptığını bilmeyecek kadar çileden çıkabiliyor. Bunun sebebi ise geçmişte başından geçen olumsuz olaylar olmaktadır. Frank’ın bu özelliğini çoğu kişi bilmiyor. Bu sebepten dolayı farkında olmadan Frank’a bulaşanlar bunun hesabını vermek zorunda kalıyor. Olabildiği kadar sakin bir hayat yaşamaya çalışan Frank bazı olaylara istemsiz tepkiler vererek çevresine ağır zararlar veriyor. Özellikle birisi Frank’a geçmişiyle alakalı bir soru sorarsa Frank buna kayıtsız kalamıyor. Kısacası geçmişi hakkında konuşulması onu baştan çıkaran en önemli sebeplerden birisidir. Belli bir süre normal bir hayat süren Frank bir gün canından çok sevdiği eşinin kaçırıldığını öğrenir. Bunun ardından kendine hakim olmaya çalışmasına rağmen başarılı olamaz. Frank artık aklını kaybetme noktasına kadar gelmiştir. Kaçırılan karısını bulabilmek için onlarca yol deneyen Frank yaşadıkları olaylardan sonra bir daha eskisi gibi iyi bir insan olmayacaktır.
ABD yapımı film geçtiğimiz yaz ayı olan Temmuzun başında beyaz perdeye girmiştir. 18 ayrı alanda ödüle layık görülen filmin yönetmenliğini Tony Germinario üstlenmiştir. Film deki eşsiz korku ve gerilim sahneleri izleyenleri ekran başında bir hayli heyecanlandırmıştır. Filmin başrollerine baktığımızda Kevin Interdonato, Amanda Clayton ve Tom Sizemore gibi oldukça dikkat çekici isimler yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?