Kesişen Hayatlar izle Tek Parça HD
4.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.4 /10 (12)
142 Görüntülenme

Kesişen Hayatlar izle Tek Parça HD Filmini izle

Kesişen Hayatlar izle, Kesişen Hayatlar filmini türkçe dublaj izle, Öncelikle belirtmek isteriz ki bu film bir romandan esinlenerek beyaz perdeye aktarıldı. Romanın yazarı olan Maylis De Kerengal yedi ödül sahibi usta bir yazar ve bu eserinin çok ilgi görmesi sonucunda da film beyaz perdeye taşındı. Film de Simon adında ki bir kişinin başından geçen olaylar anlatılır. Simon bir gün sörf yapmak için gözlerini açacak ve ne yazık ki komaya girecektir. Yaşamasının imkanı yoktur artık ve ailesi organ bağışı hakkında bir karar vermek zorundadır. Simon'un organları başka birine nakledilecek ve başka bir insanı hayata bağlayacaktır. Suzanne ve Love Like Poison gibi kaliteli film referansları olan Katell Quillévéré ismi bu filmin de yaratıcısı. Gilles Taurand ismi ise senaryo da ismi geçen bir diğer isim.


Kesişen Hayatlar izle, Kesişen Hayatlar filmini türkçe dublaj izle, Öncelikle belirtmek isteriz ki bu film bir romandan esinlenerek beyaz perdeye aktarıldı. Romanın yazarı olan Maylis De Kerengal yedi ödül sahibi usta bir yazar ve bu eserinin çok ilgi görmesi sonucunda da film beyaz perdeye taşındı. Film de Simon adında ki bir kişinin başından geçen olaylar anlatılır. Simon bir gün sörf yapmak için gözlerini açacak ve ne yazık ki komaya girecektir. Yaşamasının imkanı yoktur artık ve ailesi organ bağışı hakkında bir karar vermek zorundadır. Simon’un organları başka birine nakledilecek ve başka bir insanı hayata bağlayacaktır. Suzanne ve Love Like Poison gibi kaliteli film referansları olan Katell Quillévéré ismi bu filmin de yaratıcısı. Gilles Taurand ismi ise senaryo da ismi geçen bir diğer isim.

Hikayeden de anlaşılacağı üzere Kesişen Hayatlar filmi iyi bir dram filmidir ve geçen yıl vizyona giriş yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosuna göz gezdirdiğimiz de ilk göze çarpan isim, Emmanuelle Seigner’dir. 51 yaşında ki ünlü oyuncu daha önce, Kürklü Venüs, Acı Ay, Çılgın, Dokuzuncu Kapı, Kelebek ve Dalgıç, Kaldırım Serçesi, Ölümüne Kaçış gibi filmler de rol almıştır. Diğer oyuncuları da siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşalım: Alice Taglioni , Tahar Rahim , Anne Dorval , Monia Chokri. Filmin IMDB’den aldığı puan ise tatmin edici: 7.1

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?