Keşfedilmemiş izle Türkçe Dublaj Full HD
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (2)
116 Görüntülenme

Keşfedilmemiş izle Türkçe Dublaj Full HD

Keşfedilmemiş izle, Keşfedilmemiş filmi türkçe dublaj izle, 5 iyi arkadaş şehir hayatından uzaklaşmak isterler ve soluğu bir göl evinde alırlar. Burada amaçlarına ulaşırlar ve gönüllerince eğlenirler. Tabi bu eğlence dünyanın uzaylılar tarafından istila edilmesi ile son bulacaktır. Bilim kurgu filmi sevenleri en baştan uyarmak isteriz. Zira filmin senaryosu ve oyuncu kadrosuna baktığımız da güzel bir film bizi bekliyor gibi düşünceye doğal olarak kapılabilirsiniz; ama ne yazık ki durum bu şekilde değildir. Çünkü film birçok kişi tarafından büyük bir beklenti ile izlense de, çoğunluk tarafından eleştiriye maruz kalmıştır

Reklamı Geç
60


Keşfedilmemiş izle, Keşfedilmemiş filmi türkçe dublaj izle, 5 iyi arkadaş şehir hayatından uzaklaşmak isterler ve soluğu bir göl evinde alırlar. Burada amaçlarına ulaşırlar ve gönüllerince eğlenirler. Tabi bu eğlence dünyanın uzaylılar tarafından istila edilmesi ile son bulacaktır. Bilim kurgu filmi sevenleri en baştan uyarmak isteriz. Zira filmin senaryosu ve oyuncu kadrosuna baktığımız da güzel bir film bizi bekliyor gibi düşünceye doğal olarak kapılabilirsiniz; ama ne yazık ki durum bu şekilde değildir. Çünkü film birçok kişi tarafından büyük bir beklenti ile izlense de, çoğunluk tarafından eleştiriye maruz kalmıştır. Zira filmin finali ve işleyişinde sıkıntılar mevcut. Wesley Snipes ismini gördüğümüz de bu film hakkında herkes gibi bizde heyecanlandık; ama Blade serisinin o mükemmel oyuncusu için bu proje pasif kalmış. Film Kanada yapımı bir filmdir ve bu filmin ABD yapımı bir film olması, filmin kalitesini çok daha belirgin ve keskin yapardı şüphesiz.

Wesley Snipes, Rj Mitte, Graham Shiels, Laura Bilgeri, Niko Pepaj isimlerini oyuncular listesinde görürken, Mauro Borrelli Keşfedilmemiş filminin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenen isim olarak dikkat çekmekte. Kevin Dewalt ismi filmin yapımcılığını üstlenerek filmin çekilmesinde büyük rol oynayan isimdir. 2017 yabancı bilim kurgu kategorisinde ki bu film, IMDB’den 5.0 puan almıştır. Son olarak bu filmi izleyecek ziyaretçilerimizin beklentilerini düşük tutmasını hatırlatalım.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Keşfedilmemiş izle Türkçe Dublaj Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?