Ken Park Erotik Film izle

299
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 31 Tem 2017 tarihinde yayınlandı


4 yakın arkadaşın birbirlerine olan dostluğu, kardeşliği ve sımsıkı olan kardeşlik duyguları ile birlikte bir yaşam sürmeye başlamalarının ardından geçen zaman onların birbirlerinden kopması için elinden geleni yapar ve bu ilk başlarda olmasa da geleceğin hain planlarının olduğundan habersiz bir şekilde yollarında devam ederler. Bu dört genç zamana karşı bir hobileri olsun diye kaykay kullanmaya başlarlar. Günler geçerken hayat mücadelesi içinde olan 4 arkadaştan bir tanesi olan Victor hem ailevi sıkıntıları hem de çevrisinde yaşamaya başlamış olduğu olumsuzluklara karşı daha fazla dayanamaz ve kaykay kullanmak için girmiş oldukları Ken Parkta ağzına silah dayayarak yaşamını sonlandırıverir.
Bu olay karşısında ne yapacaklarını bilemeyen diğer kişiler hem korku dolu anlar ile karşı karşıya kalmış olmaları hem de en yakın arkadaşlarının bu şekilde bir ölüm ile karşı karşıya kalmış olmalarından dolayı psikolojik açıdan ne yapacaklarına karar veremezler. Daha sonraki günlerde birbirlerine karşı olan bu samimiyeti kaybetmemek adına birbirlerinin bu durumdan kurulabilmeleri adına fikir arayışı içine girerler. Kendilerini rahatlama fikirleri arasında sex de olması ile birlikte kendilerine en uygun olan kişiler ile birliktelikler yaşayabilmesi için ellerinden geleni yapabilmektedirler. Aralarında oluşan aşırı heyecan dolu saatler karşısında kendilerinden geçen gençler bu zevk dolu anları her an yaşayabilmeleri için büyük çabalar sarf etmektedirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri