Kemiklerine Kadar izle Full HD Tek Parça
6.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.1 /10 (85)
1,599 Görüntülenme

Kemiklerine Kadar izle Full HD Tek Parça Filmini izle

Kemiklerine Kadar direk full hd izle, Kemiklerine Kadar tek part 1080p sansürsüz izle Filmin konusu aneroksiya hastalığına sahip olan Ellen’ ın hayatında can bulmaktadır. Ellen’ ı ünlü İngiliz oyuncu Lily Collins oynamaktadır. Yetenekli ve güzel yıldız; ‘ Bekâr Yaşam Kılavuzu ‘, ‘ Ezber Bozan ‘, ‘ İngilizce Hocası ‘, ‘ Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri ‘, ‘ Kör Nokta ‘ gibi kaliteli işlerde yer almıştır. ‘ Kemiklerine Kadar ‘ ın ana karakteri olan Ellen, yetenekli bir sanatçıdır. Ancak kilo alma korkusu yüzünden aneroksiyaya yakalanmıştır.


Kemiklerine Kadar direk full hd izle, Kemiklerine Kadar tek part 1080p sansürsüz izle Filmin konusu aneroksiya hastalığına sahip olan Ellen’ ın hayatında can bulmaktadır. Ellen’ ı ünlü İngiliz oyuncu Lily Collins oynamaktadır. Yetenekli ve güzel yıldız; ‘ Bekâr Yaşam Kılavuzu ‘, ‘ Ezber Bozan ‘, ‘ İngilizce Hocası ‘, ‘ Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri ‘, ‘ Kör Nokta ‘ gibi kaliteli işlerde yer almıştır. ‘ Kemiklerine Kadar ‘ ın ana karakteri olan Ellen, yetenekli bir sanatçıdır. Ancak kilo alma korkusu yüzünden aneroksiyaya yakalanmıştır. Çeşitli tedavilere başvursa da genç kız bir türlü sonuca ulaşamamıştır. Ailesini de oldukça üzen bu yeme bozukluğuna karşı son çare olarak Dr.William’ a giden Ellen, tedaviyi bir kez daha deneyecektir. Dr. William ise farklı sayılan tarzı ile genç kıza yeni bir dünyanın kapılarını aralayacaktır.
Filmde Lily Collins’ e eşlik eden oyuncu, deneyimli aktör Keanu Reevers’ tir. Yönetmenlik görevi ise Marti Noxon tarafından üstlenilmiştir. Bir gençlik problemini gözler önüne seren ‘ Kemiklerine Kadar ‘ bir saat kırk yedi dakika uzunluğa sahiptir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?