Kayseri Aslanı Full Hd İzle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (236)
2,375 Görüntülenme

Kayseri Aslanı Full Hd İzle Filmini izle

()

Yönetmen:

Oyuncular:

İnan Ulaş Torun, Algı Eke, Asuman Dabak, Ali Çatalbaş, Serdal Genç
Kayseri Aslanı komik hikayesiyle seyirciyi güldürmek için 13 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek. Türk yapımı bir film olan Kayseri Aslanı’ nın yönetmen koltuğunda Ali Demirel oturmaktadır. Filmin senaristliğini ve yapımcılığını ise Bilal Kalyoncu yapmaktadır. Filmde İnan Ulaş Torun, Algı Eke, Asuman Dabak, Ali Çatalbaş, Serdal Genç gibi usta ve yetenekli oyuncular rol almaktadır.

Reklamı Geç
60


Kayseri Aslanı tek parça izle, Kayseri Aslanı full izle Kayseri Aslanı komik hikayesiyle seyirciyi güldürmek için 13 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek. Türk yapımı bir film olan Kayseri Aslanı’ nın yönetmen koltuğunda Ali Demirel oturmaktadır. Filmin senaristliğini ve yapımcılığını ise Bilal Kalyoncu yapmaktadır. Filmde İnan Ulaş Torun, Algı Eke, Asuman Dabak, Ali Çatalbaş, Serdal Genç gibi usta ve yetenekli oyuncular rol almaktadır.
Kayseri Aslanı’nda baş kahraman olan Ersin (İnan Ulaş Torun) enteresan bir tiptir. Ersin hep bir gün köşeyi döneceğine inanır. Aynı zamanda üç kağıtçı bir karakterdir. Ersin eniştesiyle kumar oynar ve oldukça yüklü bir borcun altına girer. Mafya babası olan Rıfat’a borcunu eninde sonunda ödemesi gerekmektedir. Ersin’in bu borcu ödeyebilmesi için kafasını çalıştırıp bir yol bulması gerekir. Düşünür, düşünür ve aklına bir fikir gelir. Ersin Çin’e giderek oradan ucuz mal getirip Türkiye’de satmaya karar verir. Ersin planlarını gerçekleştirmek üzere Çin’e gider. Orada da Ersin’in başına ilginç olaylar gelir. Çin’de kaldığı otelde bir düğün vardır ve bu düğünün sahibi oldukça ünlü Çinli bir mafya babasıdır. Çinli mafya babasının kızı evlenmek istemez. Ersin bu kızı alarak Kayseri’ye döner. Bunun üzerine Çin mafyası Ersin’in ve kızın peşine düşerek Kayseri’ye giderler. Çin mafyasının Kayseri’ye gelmesi üzerine işler iyice karışmaya başlar. Oldukça komik sahnelere ev sahipliği yapan Kayseri Aslanı 13 Ekim’de vizyondaki yerini alacak.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?