Kayıp Şehir Z 2017 İzle
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (6)
1,066 Görüntülenme

Kayıp Şehir Z 2017 İzle

Kayıp Şehir Z' nin konusuna bakıldığında bir kaişifin, henüz keşfedilmeyen çok gizemli bir şehir keşfettiğini insanlara anlatmasıyla başlar. İnsanlar ona gülerek böyle bir şeyin imkansız olduğunu söylerler. Percy Fawcett kendisine güvenen ve amazon ormanlarına adanmış ruhuyla özgür bir kişiliktir. Bir gün hiç hesaplarında olmayan bir bölge keşfeder. Bu bölgeye girmek imkansız gibi görünür, daha önce girmeye çalışanların defalarca iskeletine rastlayan kaşif, ilerlemeye devam eder. Amazon ormanlarında henüz eşi benzeri görülmemiş bir şehir keşfeder. Ancak buna kimse inanmaz, insanların ona inanmasını sağlamak için, amazon ormanlarına tekrar geri dönen kaşif, 1925 yılında garip bir şekilde ortadan kaybolur.

Reklamı Geç
60

Kayıp Şehir Z izle

Oscar ödüllü 12 Yıllık Esaret filminin yapımcılarından gelen Kayıp Şehir Z filmi herkesin kafasında World WAR Z gibi, zombilerle dolu aksiyon ve macera türünde akıp giden bir film olacağı düşüncesi yarattı. Ancak Kayıp Şehir Z gerçek bir efsaneye dayanmakta ve buradaki Z harfinin Zombi olmadığını belirtmek gerekir. Kayıp Şehir Z’ nin konusunun ve vizyon tarihinin yayınlanmasının ardından, sinema severleri etkisi altına alan film; gerçek hikayelere dayanarak temellerini sağlamlaştırıyor.

Vizyonda uzun süre kalacağını düşündüğümüz Kayıp Şehir Z, Macera türündeki film; 21 Nisan 2017 tarihinde +13 etiketiyle sinemalara geliyor. Başarılı yönetmen, James Gray’ ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, Charlie hunnam başrol olarak Percy Fawcett ismindeki kaşifi canlandıracaktır.

Kayıp Şehir Z 2017 İzle

Kayıp Şehir Z‘ nin konusuna bakıldığında bir kaişifin, henüz keşfedilmeyen çok gizemli bir şehir keşfettiğini insanlara anlatmasıyla başlar. İnsanlar ona gülerek böyle bir şeyin imkansız olduğunu söylerler. Percy Fawcett kendisine güvenen ve amazon ormanlarına adanmış ruhuyla özgür bir kişiliktir. Bir gün hiç hesaplarında olmayan bir bölge keşfeder. Bu bölgeye girmek imkansız gibi görünür, daha önce girmeye çalışanların defalarca iskeletine rastlayan kaşif, ilerlemeye devam eder. Amazon ormanlarında henüz eşi benzeri görülmemiş bir şehir keşfeder. Ancak buna kimse inanmaz, insanların ona inanmasını sağlamak için, amazon ormanlarına tekrar geri dönen kaşif, 1925 yılında garip bir şekilde ortadan kaybolur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kayıp Şehir Z 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?