Kartal Avcısı Kız 2017 İzle
4.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.9 /10 (15)
724 Görüntülenme

Kartal Avcısı Kız 2017 İzle Filmini izle

Kartal Avcısı Kız

Otto Bell tarafından üretilen ve yönetilen Kartal Avcısı Kız, bir çok ülkede yayınlansa da Türkiye' ye henüz gelmeyen bir film olarak askıda kalmıştı. 3 milyon dolar gişe yapan Kartal Avcısı Kız' ın, çok başarılı olmadığını söylemek gerekir. Türkiye' de ses sanatçısı bulmak yaklaşık olarak gişeden kazandığı miktar kadar. Ancak iyi haber şu ki, 14 nisan 2017 tarihinde Türkiye' de vizyona girecek. Filmin gişelerde çok başarılı olacağını ve diğer rakiplerine bakıldığı zaman uzun süre gişede kalacağını söyleyemeyiz. Zira film, belgesel, macera ve aile türünde. Moğolistan' da çekimleri tamamlanan filmin, moğol gelenekleri yansıttığı aşikar.
13 yaşındaki Aishoplan yaşamı boyunca, kartalları avlamak için eğitilmiştir. Moğolların gelenekleri arasında yer alan bu avcılık eğitiminin özel bir yanı vardır. Aishoplan bu geleneği 12 nesil sonra temsil edecek ilk kadın olacaktır. Aishoplan' ın ses sanatçısı ise Star Wars' tan aşina olduğumuz Rey' in sesi olarak; Daisy Ridley olarak belirlenmiş.
İlk olarak 24 Ocak 2016' da Sundance Film Festivalinde gösterime giren Kartal Avcısı Kız, 2Kasım 2016' da Amerika Birleşik Devletleri' nde vizyona çıkmıştır. Daha sonra 16 aralık 2016' da Büyük Britanya' da vizyona giren filmin süresi 86 dakikadır. Farklı bir kültürün yansıtıldığı film, kazak dilinde çekildiği için, her ülkede ayrı ses sanatçılarının tutulması sebebiyle, biraz fazla bütçe harcamıştır. Filmin pek fazla tutulmamasının sebebini, içinde bulunduğumuz çağa uygun yaşamayan, geleneklerine fazla bağlı kalmış bir ülkeden çıkmasına bağlıyoruz.

Kartal Avcısı Kız İzle

Otto Bell tarafından üretilen ve yönetilen Kartal Avcısı Kız, bir çok ülkede yayınlansa da Türkiye’ ye henüz gelmeyen bir film olarak askıda kalmıştı. 3 milyon dolar gişe yapan Kartal Avcısı Kız‘ ın, çok başarılı olmadığını söylemek gerekir. Türkiye’ de ses sanatçısı bulmak yaklaşık olarak gişeden kazandığı miktar kadar. Ancak iyi haber şu ki, 14 nisan 2017 tarihinde Türkiye’ de vizyona girecek. Filmin gişelerde çok başarılı olacağını ve diğer rakiplerine bakıldığı zaman uzun süre gişede kalacağını söyleyemeyiz. Zira film, belgesel, macera ve aile türünde. Moğolistan’ da çekimleri tamamlanan filmin, moğol gelenekleri yansıttığı aşikar.

Kartal Avcısı Kız 2017 İzle

13 yaşındaki Aishoplan yaşamı boyunca, kartalları avlamak için eğitilmiştir. Moğolların gelenekleri arasında yer alan bu avcılık eğitiminin özel bir yanı vardır. Aishoplan bu geleneği 12 nesil sonra temsil edecek ilk kadın olacaktır. Aishoplan’ ın ses sanatçısı ise Star Wars’ tan aşina olduğumuz Rey’ in sesi olarak; Daisy Ridley olarak belirlenmiş.

İlk olarak 24 Ocak 2016′ da Sundance Film Festivalinde gösterime giren Kartal Avcısı Kız 2Kasım 2016′ da Amerika Birleşik Devletleri’ nde vizyona çıkmıştır. Daha sonra 16 aralık 2016′ da Büyük Britanya’ da vizyona giren filmin süresi 86 dakikadır. Farklı bir kültürün yansıtıldığı film, kazak dilinde çekildiği için, her ülkede ayrı ses sanatçılarının tutulması sebebiyle, biraz fazla bütçe harcamıştır. Filmin pek fazla tutulmamasının sebebini, içinde bulunduğumuz çağa uygun yaşamayan, geleneklerine fazla bağlı kalmış bir ülkeden çıkmasına bağlıyoruz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kartal Avcısı Kız 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?