Karanlıktaki Melekler – Angels of Darkness izle Full HD Tek Parça
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (167)
3,115 Görüntülenme

Karanlıktaki Melekler – Angels of Darkness izle Full HD Tek Parça Filmini izle

Yönetmen:

David Angelus

Oyuncular:

Ahmet Mekin, Burak Çelik, Ertunç Tuncer, Özgür Daniel Foster
Karanlıktaki Melekler - Angels of Darkness direk full hd izle , Karanlıktaki Melekler - Angels of Darkness izle tek parça 1080p, Berk Mete ve Güray üç arkadaş ailelerinden habersiz ve sadece hayata 3 kişi olarak devam etmektedir. Sadece berkin küçük bir kız kardeşi bulunmaktadır. Bunun dışında ise aile olarak sadece kendileri bulunmaktadır. Artık kendilerine yeni bir hayat kuran bu üç arkadaş ise eski günleri hatırlamak ve aralarında dostluğu unutmamak için buluşma sağlamaktadırlar. Fakat bu sırada ise başlarına ise her buluşmada bir olay denk gelmektedir. Bu arkadaşlar ise bir araya geldiklerinde adamın birinin yardımını kıramamaktadırlar. Resul adındaki adamın teknesine bakarlarken eğlenmeyi karar vermektedirler. Fakat bu sırada ise hiç bilmedikleri bir maceranın içerisine girmektedirler. Bu maceranın sonunda ise neler olacağı büyük bir merak konusu olarak yer almaktadır.


Karanlıktaki Melekler – Angels of Darkness İzle

Karanlıktaki Melekler – Angels of Darkness direk full hd izle , Karanlıktaki Melekler – Angels of Darkness izle tek parça 1080p, Berk Mete ve Güray üç arkadaş ailelerinden habersiz ve sadece hayata 3 kişi olarak devam etmektedir. Sadece berkin küçük bir kız kardeşi bulunmaktadır. Bunun dışında ise aile olarak sadece kendileri bulunmaktadır. Artık kendilerine yeni bir hayat kuran bu üç arkadaş ise eski günleri hatırlamak ve aralarında dostluğu unutmamak için buluşma sağlamaktadırlar. Fakat bu sırada ise başlarına ise her buluşmada bir olay denk gelmektedir. Bu arkadaşlar ise bir araya geldiklerinde adamın birinin yardımını kıramamaktadırlar. Resul adındaki adamın teknesine bakarlarken eğlenmeyi karar vermektedirler. Fakat bu sırada ise hiç bilmedikleri bir maceranın içerisine girmektedirler. Bu maceranın sonunda ise neler olacağı büyük bir merak konusu olarak yer almaktadır.

Karanlıktaki Melekler – Angels of Darkness Direk İzle

Yerli bir yapım olan Karanlıktaki Melekler filmi izleyenlerinin karşısına 25 Mayıs 2018 tarihinde çıkması beklenmektedir. Başarılı bir yapıma sahip olan film ise oyuncu kadrosu ile sinema sektörünün sevilen yüzlerinden biri olarak yer almaktadır. Bu oyuncular arasında ise Ahmet Mekin, Burak Çelik, Ertunç Tuncer, Özgür Daniel Foster gibi isimler yer almaktadır. Bu isimlerin yanında ise filmin yönetmeni ve senaristi olan David Angelus gibi başarılı bir isim yer alabilmektedir. Filmizleyerli.com iyi seyirler diler….

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?