Kara Sevda 12. Bölüm Fragmanı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
120 Görüntülenme

Kara Sevda 12. Bölüm Fragmanı Filmini izle

Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı Kara Sevda dizisi bu akşam 12. bölümü ile yine sevenlerini televizyon karşısına kilitleyecek. Kavuşamayan aşıkların bir türlü birbirlerine ulaşamaması dizide heyecanı bir kat daha yukarı seviyeye çıkarken hayallerinde ve rüyalarında sürekli olarak birbirini gören çiftlerin bu bölüm birbirlerine kavuşma şansı da ortaya çıkacak. Nihan’ın herkesin bildiği ama kimsenin kanıtlayamadığı geceye ait sır dolu yüzünün kayıtlı olduğu harici disklerin Galip’in elinde olduğunu öğrenen Kemal hemen harekete geçerek harici disklerin peşine düşecek. Nihan’ı özgürlüğüne kavuşturmak için oldukça tehlikeli ve riskli bir rota belirleyen Kemal bunun bedelini nasıl ödeyecek? Nihan özgürlüğüne kavuşabilecek mi? Bunların hepsi bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm ile cevabını bulacak ancak izleyicinin kafasında oldukça fazla soru işareti bırakmış olan Nihan’ın sır dolu gecesi bu akşam ortaya çıkacak mı sorusu neredeyse bütün izleyicilerin kafasında bulunan en büyük soru cümlesi olarak dikkat çekiyor.

Özgürlüğüne kavuşmayı bekleyen Nihan ise bu süreçte Kemal‘i yalnız bırakarak bambaşka bir şeyin peşine düşer. Zeynep’i Emir’in gazabından korumak için harekete geçen Nihan Emir’in en büyük zaafına ulaşarak onu içten fethetmeye çalışır. Sevgilisinden ayrılan Zeynep ise her geçen dakika Emir’in cazibesine daha fazla kapılarak onun etkisi altına girmeye devam ediyor. Zeynep’i uyarmak ise yine Nihan’a düşerken Zeynep’in bu sözlere ne kadar aldırış edeceği ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Şirkette elinde bulundurduğu imza yetkisini kaybeden Emir ise şirket içerisinde ilk defa Kemal ile karşılaşmasında oldukça gergin dakikalar yaşayacaktır. İkili arasında süren restleşmelerin tehdit boyutunu alması seyirciyi bir önceki bölümde de oldukça heyecanlandırmış ancak bu restleşmenin bir tık daha üste çıkması gerilimi biraz daha arttırdığı görülürken bu durumdan zararlı çıkacak olan ise yine Kemal ile Nihan olacak.

Burak Sergen, Zerrin Tekindor, Barış Alpaykut, Kürşat Alnıaçık, Kaan Urgancıoğlu, Çağla Demir, Rüzgar Aksoy gibi isimleri de dizi kadrosunda barındıran Kara Sevda’nın yepyeni bölümü heyecanlı anlara sahne olurken izleyicileri bekleyen sürprizler ise hala sır olarak karşımıza çıkıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?