Kaptan Düşükdon İzle Tek Parça
7.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.7 /10 (3)
2,212 Görüntülenme

Kaptan Düşükdon İzle Tek Parça Filmini izle

Shrek, madagaskar ve kung fu panda gibi muhteşem filmlerin yapımcılarından olan David Soren bu filmin de yönetmen koltuğunda oturan isim olmuştur. Kaptan düşükdon filminin başrolünde yer alan ve orijinal seslendirmeleri yapan o ünlü isimler ise, Ed Helms, Thomas Middleditch, Lesley Nicol, Kristen Schaal ve Jordan Peele gibi isimler yer almatadır. Adını dünyaca duyurmuş ve pek çok eser çıkarmış olan Amerikalı yazar Dav Pilkey aynı adı taşıyan çocuk çizgi romanından uyarlama olarak yapmış olduğu bu film 2 Haziran da küçük seyircileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kaptan Düşükdon izle

Shrek, madagaskar ve kung fu panda gibi muhteşem filmlerin yapımcılarından olan David Soren bu filmin de yönetmen koltuğunda oturan isim olmuştur. Kaptan düşükdon filminin başrolünde yer alan ve orijinal seslendirmeleri yapan o ünlü isimler ise, Ed Helms, Thomas Middleditch, Lesley Nicol, Kristen Schaal ve Jordan Peele gibi isimler yer almatadır. Adını dünyaca duyurmuş ve pek çok eser çıkarmış olan Amerikalı yazar Dav Pilkey aynı adı taşıyan çocuk çizgi romanından uyarlama olarak yapmış olduğu bu film  2 Haziran da küçük seyircileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kaptan düşükdon filminin konusuna bakacak oursak eğer, lise de okuyan iki yaramaz ve bi o kadar da haylaz arkadaşların şişman, yaşlı ve agresif olan lise müdürlerini hipotez etmesi ve müdürü bir çizgi karakteri olan iyi kalpli ve lastik donlu Kaptan Külot’a çevirmesi ile maceraları başlar . İki arkadaş aralarında çizgi romanları esprileri yaparak birbirlerini hep güldürmeye çalışırlar. Ancak sürekli yaptığı yaramazlıklar artık müdürü bezdirmiştir ve iki arkadaşı ayrı sınıflara koymayı planlar.

Kaptan Düşükdon izle

Ama yakın arkadaşlar birbirinden ayrılmamak için yapmış oldukları hipotezi müdürün üstünde uygularlar ve her el çırptıklarında müdüre istediklerini yaptırırlar. İşler git gide çığrından çıkar ve müdürü durdurmak imkansız bir hal alır.  Eğlence, komedi, mecara dolu bu kaptan düşükdon adlı film izleyenleri oldukça etkileyecek ve güldürecek gibi gözüküyor

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kaptan Düşükdon İzle Tek Parça" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?