Kapan 2017 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
780 Görüntülenme

Kapan 2017 İzle Filmini izle

Kapan filminde; Chris karakteri sıradan bir zenci karakterdir. Sevgilisi Rose ile güzel giden bir ilişkilerinin ardından Rose, Chris' i ailesiyle tanıştırmak ister. Chris bu durum karşısında şaşırır ve kabul eder. Ancak düşündüğü gibi gitmeyen işler Chris' in başına büyük sorunlar almasına neden olur. Ev içerisinde hipnozlar, bağlanmalar ve kişilerin açık artırmaya çıkması filmin gerilim ve korkunun üst seviyeye çıkmasına yardımcı oluyor.

Kapan İzle

Jordan Peele gibi başarılı bir yönetmenin, yönetmen koltuğuna oturduğu; tamamıyla gerilim dolu olan Kapan filminin vizyon tarihi ve konusu belli oldu. 21 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan film için, sayılı günler kaldı. Sinema severlerin bir an önce sinemalara gelmesini istediği Kapan filmi diğer Amerikan yapımı korku filmlerinin standart kurgularından farklı olarak geliyor. Karakterlerin içinde bulunduğu gerilim dolu her saniyeyi izlerken tüyleriniz diken diken olacak.

Kapan 2017 İzle

Kapan filminin Türkiye dağıtımcılığını, ülkemize bir çok başarılı film getiren; UIP Türkiye yapacak. Tamamının Amerika Birleşik Devletleri’ nde çekildiği, korku ve gerilim dolu Kapan filminde ünlü oyunculara rastlamak mümkün. Daniel Kaluuya’ nın Chris Washington karakterini canlandırığı filmde, geçtiğimiz sene içerisinde dünya evine giren Allison Williams, Rose Armtiage karakteriyle Daniel Kaluuya’ ya rol arkadaşlığı edecek. Ayrıca Catherine Keener’ ın; Misst Armitage rolüyle filmde yer aldığı ve Bradley Whitford’ un Dean Armitage karakteriyle ona eşlik edeceğini belirtelim. Caleb Landry Jones; Jeremy Armitage rolüyle, Marcus Henderson; Walter rolüyle, Betty Gabriel; Georgina rolüyle, Lakeith Stanfield; Andres Logan King rolüyle oyuncu kadrosuna isimlerini yazdırmışlardır.


Kapan filminde; Chris karakteri sıradan bir zenci karakterdir. Sevgilisi Rose ile güzel giden bir ilişkilerinin ardından Rose, Chris’ i ailesiyle tanıştırmak ister. Chris bu durum karşısında şaşırır ve kabul eder. Ancak düşündüğü gibi gitmeyen işler Chris’ in başına büyük sorunlar almasına neden olur. Ev içerisinde hipnozlar, bağlanmalar ve kişilerin açık artırmaya çıkması filmin gerilim ve korkunun üst seviyeye çıkmasına yardımcı oluyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kapan 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?