Kanlı Oyun 2017 İzle
6.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.7 /10 (11)
392 Görüntülenme

Kanlı Oyun 2017 İzle

Başarılı bir film gibi görünen ve gişede uzun süre kalacak Kanlı Oyun filminin konusu ise; bir grup arkadaşın insaları, kurduğu şakalara alet etmek ve bu şakaların yapım esnasında kameraya kaydetme daha sonra bunları yayınlayarak para kazanmak gibi bir amaçları vardır. Ancak bu işi yapan diğer bir grup, onlardan daha çok para kazanmaktadır ve grup bunu öğrenince, hızlarını artırmak ve daha gerilimli sahneler çekmek ister. Korkunç eski bir ev kiralayıp uygun dekor oluşturan ekip, bir kişiyi yem etmek üzere çağırır. Gelen kişi o evde yaşamış çiçekleri diken ve her gizli odayı bilen birisidir. Şakaların tamamen tersine döndüğü ve saniye saniye kaydedildiği evde, yem olacak kişi ekibi yem yapar. 'Şaka yaptığın kişiye dikkat et.' sloganıyla ilgileri üzerine toplayan Kanlı Oyun, 19 Mayıs 2017 tarihinde vizyona giriyor.

Reklamı Geç
60

Kanlı Oyun İzle

Cameron Cairmes, Colin Cairmes ikilisinin yönetmenliğini yaptığı korku ve gerilim dolu Kanlı Oyun filminin vizyon tarihi ve konusu belirlendi. 19 Mayıs 2017′ de vizyona girecek olan filmin, güçlü oyuncu kadrosu da kendinden çok bahsettiriyor. İkilinin yönetmenliğini yaptığı ilk film olmasa da Cameron Cairmes ve Colin Cairmes ilk filmleri gibi heyecan ve aşkla yapacaklarını belirtti. Tamamının Avustralya’ da çekileceği Kanlı Oyun filminin her sahnesi tüylerinizi diken diken edecek.

Kanlı Oyun 2017 İzle

Başarılı bir film gibi görünen ve gişede uzun süre kalacak Kanlı Oyun filminin konusu ise; bir grup arkadaşın insaları, kurduğu şakalara alet etmek ve bu şakaların yapım esnasında kameraya kaydetme daha sonra bunları yayınlayarak para kazanmak gibi bir amaçları vardır. Ancak bu işi yapan diğer bir grup, onlardan daha çok para kazanmaktadır ve grup bunu öğrenince, hızlarını artırmak ve daha gerilimli sahneler çekmek ister. Korkunç eski bir ev kiralayıp uygun dekor oluşturan ekip, bir kişiyi yem etmek üzere çağırır. Gelen kişi o evde yaşamış çiçekleri diken ve her gizli odayı bilen birisidir. Şakaların tamamen tersine döndüğü ve saniye saniye kaydedildiği evde, yem olacak kişi ekibi yem yapar. ‘Şaka yaptığın kişiye dikkat et.’ sloganıyla ilgileri üzerine toplayan Kanlı Oyun, 19 Mayıs 2017 tarihinde vizyona giriyor.

Meegan Warner, Olivia De Jonge, Patrick Harvey ve Ian Meadows’ un oyuncu kadrosunda bulunduğu Kanlı Oyun

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kanlı Oyun 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?