Kanlı Dövüş Direk – Lady Bloodfight İzle
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (71)
5.5 IMDB Puanı 1,160 Görüntülenme

Kanlı Dövüş Direk – Lady Bloodfight İzle Filmini izle

Yönetmen:

Oyuncular:

,
Kanlı Dövüş Direk - Lady Bloodfight Direk İzle, Kanlı Dövüş - Lady Bloodfight Full HD İzle, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de ayriyeten filme olumlu yönde büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise bir kadının çıktığı yolculuk sırasında tartıştığı bir gruptan daha sonrasından ağır bir şiddet görmesi sonrasında kendini eğitmeye karar vererek gruptan intikam almayı planlamasını ele alıyor. Amerikalı kadın Asya üzerine doğru yola çıkar. Bu sırada bir grup onu büyük ölçüde tahrik etmiştir. Daha sonra kadın da dikleşince büyük bir kavga çıkar ve grup kadını vahşice döver. Bu kadının onurunu büyük ölçüde sarsmıştır.

Kanlı Dövüş Direk – Lady Bloodfight Direk İzle, Kanlı Dövüş – Lady Bloodfight Full HD İzle, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de ayriyeten filme olumlu yönde büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise bir kadının çıktığı yolculuk sırasında tartıştığı bir gruptan daha sonrasından ağır bir şiddet görmesi sonrasında kendini eğitmeye karar vererek gruptan intikam almayı planlamasını ele alıyor. Amerikalı kadın Asya üzerine doğru yola çıkar. Bu sırada bir grup onu büyük ölçüde tahrik etmiştir. Daha sonra kadın da dikleşince büyük bir kavga çıkar ve grup kadını vahşice döver. Bu kadının onurunu büyük ölçüde sarsmıştır.

Daha sonra ise bir savaşçı tarafından eğitim gören kadın zorlu bir eğitim sürecine girer. Eğitimini tamamladıktan sonra çeteden intikam uğruna yola koyulacaktır. 2017 Kamboçya yapıtı olan film içerik olarak Aksiyon, Dram, Suç gibi konuları ele alıyor. Film IMDB den 5.5 gibi bir puan alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Wilson Yip oturuyor. Başarılı yönetmeni şu filmlerinden de hatırlayabiliriz; Chu lai yip yi leung san pak, San tau chi saidoi gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettiren ünlü yönetmen şimdiler de ise Kanlı Dövüş Direk – Lady Bloodfight filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?