Kaderimin Yazıldığı Gün Final Fragmanı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
144 Görüntülenme

Kaderimin Yazıldığı Gün Final Fragmanı Filmini izle

Başrollerini Hatice Şendil, Özcan Deniz, Begüm Kütük, Gül Onat, Gocangül Sunar gibi isimlerin paylaştığı Kaderimin Yazıldığı gün bugün itibari ile final yapmaya hazırlanıyor. Bu akşam final bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin neden yayın hayatına veda ettiği ise hala belirsizliğini koruyor. Reyting kaygısı, başrollerde bulunan oyuncuların dizi senaryosunu eleştirmeleri, senaristlerin senaryoyu geliştirememesi gibi iddialar ortalıkta dolanırken dizi ekibi resmi bir açıklama yapmaktan sürekli olarak kaçınarak ilginç bir rota izlemeye başladı. Özcan Deniz ve Hatice Şendil‘in başka projelere açığız açıklamasının ardından diziyi bitirme kararı aldıkları iddia edilen dizi ekibinin bu akşam muhteşem bir final ile ekranlara ve izleyicilerine veda etmesi de kesinleşti. 50. bölüm olarak finali seçen Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi son kez izleyici karşısında olacak.

Yörükhan ailesinin zengin oğlu Kahraman ile sıradan bir işçi olan ve tarlalarda çalışan Elif’in aşkının anlatıldığı dizide oldukça ilginç sahneler de final bölümünde yer alıyor. 50. bölüm olması nedeniyle daha önceden sürpriz bir senaryo hazırlamış olan senaristler daha sonra final bölümüne uyarlayıp ekranlara vermeye hazırlandıklarını ifade ettiler. Elif’in Soner’in elinde tutsak olarak başladığı bölüm özellikle Kahraman açısından bir hayli zor geçeceğe benziyor. Zira Kahraman Ece’yi bulmuş ve Defne’yi adalete teslim ettiğini düşünürken Elif’in tutsak biçimde olması Kahraman’ı da büyük şoka uğratacaktır. Yörükhanların huzurunu bozmaya yemin eden Maksut ise arka arkaya aldığı yenilgilerin intikamını almak için hain planlarını devreye sokmak üzere harekete geçmiştir. Yörükhanların rahatının kaçması için elinden gelen her şeyi yapan Maksut’un planlarının ne derece tutacağı ise Kahraman tarafından belirlenecektir. Maksut bu planları devreye sokmak üzere iken karşısında Saadet’i görünce oldukça büyük bir şok geçirecektir.

özcan

Kahraman ve Elif’i birbirlerine kenetlenmeye başlamışken gelen büyük şoklar onları daha da birbirine bağlamaya yetmiştir. Etraflarında dönüp duran entrika dolu planlar, ihtiraslar, hırslar aşklarını yaşamalarına engel olmasına rağmen birbirlerinden vazgeçmeyen iki aşık çiftin final bölümünde tam anlamı ile kavuşup kavuşmayacağı ise bugün akşam saatlerinde cevabını bulmuş olacak. Mutlu son isteyen seyircilerin isteğine göre bir bölüm hazırladıkları iddia edilen senaristlerin de izleyicilere sürprizler ile dolu bir bölüm olacağının müjdesi verildi.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?