Jüpiter’in Uydusu Full Hd İzle
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (81)
915 Görüntülenme

Jüpiter’in Uydusu Full Hd İzle Filmini izle

Yönetmen:

İngilizce ismi Jupiter’s Moon olan film 1 aralık 2017’de vizyona girmeye hazırlanıyor. 2017 Macaristan yapımı olan film bilim kurgu ve dram türünde karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda daha önce Beyaz Tanrı, Tender Son, So Much For Justice!, Delta, Johanna, Pleasant Days gibi başarılı yapımlardan tanıdığımız ünlü yönetmen Kornel Mundruczo otururken senaryosunu Mundruczo ve Kata Weber ortak kaleme almıştır. Filmin yapımcılığını ise Viktoria Petranvi üstlenmektedir.

Reklamı Geç
60

Jüpiter’in Uydusu full izle, Jüpiter’in Uydusu tek parça izle İngilizce ismi Jupiter’s Moon olan film 1 aralık 2017’de vizyona girmeye hazırlanıyor. 2017 Macaristan yapımı olan film bilim kurgu ve dram türünde karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda daha önce Beyaz Tanrı, Tender Son, So Much For Justice!, Delta, Johanna, Pleasant Days gibi başarılı yapımlardan tanıdığımız ünlü yönetmen Kornel Mundruczo otururken senaryosunu Mundruczo ve Kata Weber ortak kaleme almıştır. Filmin yapımcılığını ise Viktoria Petranvi üstlenmektedir.

Aryan yaşadığı ülkeden babasıyla birlikte kaçmaya çalışır. Sınıra ulaştıklarında ise ırkçı bir polis tarafından vurulur. Aryan mucizevi bir şekilde hayata tutunur ve ölmekten kurtulur. Aryan yaşadığı bu vurulma olayından sonra süper güçler kazanır. Bundan sonra Aryan’ı oldukça farklı bir hayat beklemektedir. Aryan bu yeni hayatına alışmaya çalışırken kendisini bir takım maceralar içerisinde bulur. Aryan bu maceraları tek başına yaşamaz. Tesadüfler sonucu tanıştığı bir doktorla birlikte onları enteresan olaylar beklemektedir. Aryan’ın başına gelenlerin ve süper güçlerinin konu edildiği filmde bilim kurgu ögeleri ön plana çıkmaktadır. sizi maceradan maceraya sürükleyecek bu filmin gişe tahminleri şimdiden yapılmaya başlandı. Yapılan tahminlere göre oldukça yüksek bir rakam beklenmektedir. Bilim kurgu sevenlerin hayranlıkla izleyeceği bu filmin vizyon tarihi 1 Aralık 2017 olarak belirlendi. Jüpiter’in Uydusu şimdiden geri sayıma başladı bile!

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Jüpiter’in Uydusu Full Hd İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?