Journey’s End izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı

Journey’s End izle Filmini izle

Fabien Nury ve Thierry Robin’in ünlü Fransız çizgi romanından uyarlanan filmde, Journey's End filminde etkileyici sahneler film severlerin dikkatlerini çekmektedir.Cumhriyeti Birliği lideri Josef Journey's End son günleri ve ölümünden sonra 30 yıl boyunca Demir Yumrukla yönetilen ülkenin içine düştüğü kaotik durum anlatılıyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Armando Lannucci’nin yaptığı filmde kimileri tarafından bir kahraman olarak görülen kimileri tarafından ise de zalim bir diktatör olarak görülen Journey's End 1953 yılında felç geçirerek ölmesi ve sonrasında Kremlin’deki koltuk kavgaları hicivli bir şekilde anlatılıyor.
Fragman 2 3 4 5 6


Journey’s End izle

Fabien Nury ve Thierry Robin’in ünlü Fransız çizgi romanından uyarlanan filmde, Journey’s End filminde etkileyici sahneler film severlerin dikkatlerini çekmektedir.Cumhriyeti Birliği lideri Josef Journey’s End son günleri ve ölümünden sonra 30 yıl boyunca Demir Yumrukla yönetilen ülkenin içine düştüğü kaotik durum anlatılıyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Armando Lannucci’nin yaptığı filmde kimileri tarafından bir kahraman olarak görülen kimileri tarafından ise de zalim bir diktatör olarak görülen Journey’s End 1953 yılında felç geçirerek ölmesi ve sonrasında Kremlin’deki koltuk kavgaları hicivli bir şekilde anlatılıyor.

Journey’s End izle

Fabien Nury ani ölümü ardından üst düzey sovyet yetkilileri, bu ani ölümünün ardından lider koltuğuna kimin oturacağı konusunda anlaşmazlık yaşarlar. Liderlik koltuğunda ise bir çok kişinin gözü vardır. Bu nedenle ki ülkede ve ülkenin yönetim kademesinde bir kaos yaşanır. IMDb puanı şimdilik 7,6/10 olan filmin müziklerini ise Chris Willis yapmıştır. Rusya tarafından yasaklanan filmin ilk gösterim tarihi 20 Ekim 2017’dir. Vizyon tarihi ise 16 Mart 2018 olarak belirlenmiştir. Biyografi, komedi, dram türündeki kara mizah denemesi olan filmin başrollerinde ise Steve Buscemi (Nikita Khrushchev), Jeffrey Tambor (Georgy Malenkov) , Olga Kurylenko (Maria Yudina) , Jason Isaacs (Georgy Zhukov), Simon Russell Beale (Lavrentiy Beria), Michael Palin (Vyacheslav Molotov), Paul Whitehouse (Anastas Mikoyan), Andrea Riseborough (Svetlana Stalin) ve Rupert Friend (Vasily Stalin) bulunuyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?