Jane Doe’nun Otopsisi izle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (47)
7.1 IMDB Puanı 664 Görüntülenme

Jane Doe’nun Otopsisi izle Filmini izle

(2017 - ABD)
Jane Doe’nun Otopsisi izle Full HD, Jane Doe’nun Otopsisi izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine korku dolu anlar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerde ki geçişlerin harika bir uyum içerisinde olması da ayriyeten filme olumlu yönde oldukça büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Korku severlere hitap eden bu film beklentileri de fazlasıyla karşılıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler ekrandan bir an olsun gözlerini ayırmıyor. Film de anlatılan konu ise Jane Doe isimli bir genç kızın ölü bulunmasının ardından bir dedektif bu ölümden şüphelenir ve olayın üstüne gitmeye başlar. Genç kızın cesedinin korkunçluğu yüzünden kimse otopsi yapmak istemez.
Fragman 2 3 4 5 6Jane Doe’nun Otopsisi izle Full HD, Jane Doe’nun Otopsisi izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine korku dolu anlar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerde ki geçişlerin harika bir uyum içerisinde olması da ayriyeten filme olumlu yönde oldukça büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Korku severlere hitap eden bu film beklentileri de fazlasıyla karşılıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler ekrandan bir an olsun gözlerini ayırmıyor. Film de anlatılan konu ise Jane Doe isimli bir genç kızın ölü bulunmasının ardından bir dedektif bu ölümden şüphelenir ve olayın üstüne gitmeye başlar. Genç kızın cesedinin korkunçluğu yüzünden kimse otopsi yapmak istemez.

Ancak dedektif ölümden şüphe duyunca doktorlar otopsi yapacak ve sıra dışı şeyler bulacaklardır. Bu olayı iyice araştıran dedektif birçok ölümün de sır perdesini aralamayı başaracaktır. Bu süreçten sonra korku dolu anlar izleyicileri beklemektedir. 2017 ABD yapıtı olan Jane Doe’nun Otopsisi filmi içerik olarak Gerilim ve Korku gibi konuları ele alıyor. Film IMDB den 7.1 gibi çok iyi bir puan alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise André Øvredal oturuyor. Bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettiren ünlü yönetmen şimdiler de ise Jane Doe’nun Otopsisi filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Film kendi kitlesine hitap ediyor ve beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?