Jab Tak Hai Jaan izle Full HD Tek Parça
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (125)
2,389 Görüntülenme

Jab Tak Hai Jaan izle Full HD Tek Parça Filmini izle

Yönetmen:

Yash Chopra

Oyuncular:

Shahrukh Khan, Katrina Kaif, Anushka Sharma, Anupam Kher, Rishi Kapoor
Jab Tak Hai Jaan direk full hd izle, Jab Tak Hai Jaan izle tek part 1080 p Jab Tak Hai Jaan filminde büyük bir aşkın nasıl doğduğu üzerine şekillenmiştir. Bu filmde bomba uzmanı Samar vardır .Bu işinde o kadar iyi bir adamdır ki artık bomba konusunda kendini oldukça geliştirmiş bir binbaşı olarak mesleğine devam etmektedir. Aynı zamanda bir gün hiç ummadığı bir anda aşkı bulacaktır. Her şey normal ilerlerken bir anda boğulan bir genç kızı görmesi üzerine hiçbir şekilde sakinliğini bozmadan bu genç kızı kurtarır. Kurtardığı kız o kadar güzeldir ki bir anda kıza takılı kalır. Bunun üzerine kızın kurulanması ve ısınması için üzerinde ki ceketi çıkarıp ona uzattığında gözlerine bakakalır ve Samar için aşkın ilk külleri ortaya savrulmuştur bile. Kız da kendisini kurtarması üzerine etkilenmiş olsa da o an bu durumu belli etmez. Eve gitmesi ile birlikte ceketin cebinde Samar'a ait bir hatıra defterini bulur. Bu defteri okuması ile birlikte onu keşfetmeye başlar ve keşfetmesi ile birlikte de ona olan aşkın önüne geçemez. Bu aşk onu oldukça etkilemiştir artık. Yolları yeniden kesişen bu iki kişi aşklarının önüne geçemeyecektir.


Jab Tak Hai Jaan direk full hd izle, Jab Tak Hai Jaan izle tek part 1080 p Jab Tak Hai Jaan filminde büyük bir aşkın nasıl doğduğu üzerine şekillenmiştir. Bu filmde bomba uzmanı Samar vardır .Bu işinde o kadar iyi bir adamdır ki artık bomba konusunda kendini oldukça geliştirmiş bir binbaşı olarak mesleğine devam etmektedir. Aynı zamanda bir gün hiç ummadığı bir anda aşkı bulacaktır. Her şey normal ilerlerken bir anda boğulan bir genç kızı görmesi üzerine hiçbir şekilde sakinliğini bozmadan bu genç kızı kurtarır. Kurtardığı kız o kadar güzeldir ki bir anda kıza takılı kalır. Bunun üzerine kızın kurulanması ve ısınması için üzerinde ki ceketi çıkarıp ona uzattığında gözlerine bakakalır ve Samar için aşkın ilk külleri ortaya savrulmuştur bile. Kız da kendisini kurtarması üzerine etkilenmiş olsa da o an bu durumu belli etmez. Eve gitmesi ile birlikte ceketin cebinde Samar’a ait bir hatıra defterini bulur. Bu defteri okuması ile birlikte onu keşfetmeye başlar ve keşfetmesi ile birlikte de ona olan aşkın önüne geçemez. Bu aşk onu oldukça etkilemiştir artık. Yolları yeniden kesişen bu iki kişi aşklarının önüne geçemeyecektir.

Jab Tak Hai Jaan Direk İzle

Farklı sahneleri ve renkli görsellikleri ile Hint filmleri sinema dnyasında oldukça beğeni toplamaya devam etmektedir. Ancak bu Jab Tak Hai Jaan filmi senaryosu ile de dikkat çekmeyi başararak sinema dünyasında üst sıralara yükselmeyi başarmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise güzelliği ve daha önceki işleri ile öne çıkmış olan Katrina Kaif yer almaktadır. Bu ismin yanı sıra Anushka Sharma, Anupam Kher, Rishi Kapoor gibi isimler de bu filmde yer almaktadır. filmizleyerli.com keyifli seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?