İz İzle Full HD
4.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.6 /10 (16)
359 Görüntülenme


Polisiye, gerilim ve dram türünde vizyona girecek olan ve Almanya ile Polonya’nın ortak bir çalışması sonucunda ortaya çıkan İz adlı yapım; olay örgüsü ve oyuncuları ile büyük ilgi toplayacak projelerden bir tanesi olarak kendini gösterecektir. Bu filmin özgünlüğünden kamera açılarına kadar ilgi çekecek şekilde etkili bir derecede yer alan film projelerinden bir tanesi olarak değerlendirilecek ve sinema severlerin büyük oranda da dikkate çekeceklerdir.

İz filminin konusunda ise dağ evinde tek başına yaşantısını sürdüren Janina; astroloji tutkunu, vejeteryan ve hayvan hakları savunucusu olarak belirlenmiş bir tiptir. Janina; sessiz ve huzurlu bir hayat sürerken; aniden iki köpeğini öldürülmüş halde bulur. Daha sonraki günlerde de komşusunun ölmesi üzerine Janina bu esrarengiz olayı araştırmaya da başlayacaktır. Tam bir gizem ve gerilim dolu dakikalar böylelikle Janina’yı bekleyecektir.

İz adıyla kendini gösterecek olan Alman ve Polonya ortak filminde başarılı performanslar sergileyen Jakub Gierszal, Katarzyna Herman ve Andrzej Grabowski yer alıyor. Aynı isimli romandan uyarlanan bu film; aynı zamanda da filmiyle de büyük oranda başarı yakalayacak olan bir proje olarak da adından söz ettiriyor. İz filminin yönetmen koltuğunda ise Agnieszka Holland yer alarak; İz filminin başarılı bir biçimde izleyiciye lanse edilmesi konusunda yeterli kalıyor. İz adlı film 22 Eylül 2017 tarihinde vizyona girerek; izleyiciyle de buluşacak.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?