İz Bırakan  Nieulotne Türkçe Dublaj İzle

239
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 11 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı


Michal ve Karina, İspanya’da vakitlerini yazlık işler yaparak paralar kazanan ve bu şekilde yaşamlarını sürdürmeye çalışmakta olan bir tanışmış olan iki üniversite öğrencisidir. Aralarında geçmekte olan her dakika aşklarını da güçlendirmiş ve artık onlar bir bütün olmuşlardır. Birbirlerine deliler gibi aşık olan bu iki öğrenci aradan yılların geçmesi ve de artık hayattan beklentilerinin de farklılaşmasından dolayı arada oluşmaya başlayan iletişimsizlik ve de en önemlisi maddi yetersizlik her ikisi için de içinden çıkılmaz bir hal almaya başlamıştır. Sevgilerinden herhangi bir eksiklik olmadığını düşünseler de artık onlar eskisi gibi değillerdir. Aralarındaki sex bile eski heyecanında değildir. Bu süreç her ikisini de ciddi derece de yıpratmış ve bu olanlara karşı bir şey yapamamaktadırlar.

Güzel kız bu ilişkide bir şeylerin eksik olduğunu dile getirmek istese de aralarında oluşan bağ bunu söylemesine izin vermez ve günden güne de bu sıkıntı büyümeye devam etmektedir. Bir gün bir kafede kahve içmek için dışarıya çıkan bu güzel ve sexi kız karşısına çıkan genç delikanlıya karşı uzun yıllardır hissetmediği bir duyguyu hayata geçiriverir ve onunla tanışır.  Aradan geçen zaman bu ikisi için her ne kadar güzel gibi görünse de bir sex işletmesinin sahibi olan bu delikanlı ile neler yaşayacağını tahmin bile edemezsiniz.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri