iyi Kötü Çirkin Filmi Full HD İzle
4.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.9 /10 (11)
338 Görüntülenme

iyi Kötü Çirkin Filmi Full HD İzle Filmini izle


iyi Kötü Çirkin Filmi İzle

‘’iyi Kötü Çirkin ‘’ Filminin yapımcı firmalarıArtura Gonzalez Producciones Cinematograficas ,Constantin Film Prodoktion GmbH ve Produzioni Europee Associati’dir.Yapım yılı 1966 dır. İtalya,İspanya ve Almanya ülke or yapımı filmlerdendir. Film olarak türü aksiyon Werstern ve macera tarzındadır . Filmin süresi izleyiciye sunum süresi 161 dakikadır.

Yönetmen olarak Sergio Leone’yu görüyoruz.Filmin senaryosunu Luciana Vincenzoni,Furio Scarpelli,Sergio Leone ,Agenore İncrocci ve Sergio Donati beraber filme hazırlamışlardır. Filmin içinde gerilim ,heyecan ve kavga olayları filmi hızlandırmıştır.Merak unsurları uzun sürmeden anlaşılmıştır.

Filmde Tuco çirkin karakterini oynayandır. Polisten kaçan Tuco’yu bulana ödül vaadi vardır .Blondie adlı iyi karekter Tuco’yu ele geçirerek onu polise götürür. Ödüle kavuşur.Kavuştuğu o ödülü arkadaşı Tuco’yu asılmaktan son dakikada kurtarır.Ama işler sarpa sarınca arkadaşlıkları sona erer. Melekgözlü denilen kötü Sentenza adlı biri daha vardır. Bill Corsan adındaki eski askerin altını bulan kişi olduğunu bilir. Tuco Blondie’yi öldürmeye çalışırken Bill Corsan’ı görür. Corsan altınların sakladığı yere gider.Hepsi de altınların olduğu yerde biraraya gelirler. Film bu olaylarla sona erer.Filmin oyuncu kadrosunu Clint Eastwood,Eli Wallach,Lee Van Cleef,Aldo Guiffre,Rada Rassimov,Luigi Pistilli,Mario Brega,Antonio Casas ve Enzo Pelito gibi iyi oyunculardır.Yapımcı koltuğunda Alberto Grimaldi belirliyor.

iyi Kötü Çirkin Filmi İzle

İyi Kötü Çirkin Filmi uzun film sevmeyenlere önerebileceğimiz hızlı filmler arasındadır. Filmin müziklerinin bestesini Eninno Morricone üstlenmiştir .Filmin seyirciyle buluşma tarihi 13 Ocak 1969’dur.IMDB puanı 8.9 olan bir eserdir.İyi seyirler

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "iyi Kötü Çirkin Filmi Full HD İzle" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?