Ittefaq izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Ittefaq izle Filmini izle

Filmde Hades, Steven C. Miller'ın yönetmenliğini yaptığı bir Amerikan aksiyon filmidir. Filmin başrollerinde başarılı aktör, yapımcı ve senaryo yazarı SylvesterStallone ve eski profesyonel güreşçi ve oyuncu DaveBautista'nın rol aldığı film, 2013 yılında vizyona giren Kaçış Planı filminin devamı olarak vizyona girecek. Kadrosunda Stallone ve Bautista dışında birçok başarılı oyuncu bulunduran filmde XiaomingHuang, JesseMetcalfe, 50 Cent, WesChatham, ChenTang, TitusWelliver, Lydia Hull, AshleyCusato ve TyronWoodey gibi isimler bulunuyor.
Fragman 2 3 4 5 6


Ittefaq izle

Filmde Hades, Steven C. Miller’ın yönetmenliğini yaptığı bir Amerikan aksiyon filmidir. Filmin başrollerinde başarılı aktör, yapımcı ve senaryo yazarı SylvesterStallone ve eski profesyonel güreşçi ve oyuncu DaveBautista’nın rol aldığı film, 2013 yılında vizyona giren Kaçış Planı filminin devamı olarak vizyona girecek. Kadrosunda Stallone ve Bautista dışında birçok başarılı oyuncu bulunduran filmde XiaomingHuang, JesseMetcalfe, 50 Cent, WesChatham, ChenTang, TitusWelliver, Lydia Hull, AshleyCusato ve TyronWoodey gibi isimler bulunuyor.

Ittefaq izle

Ray Breslin (SylvesterStallone) “TheTomb” adı verilen yüksek güvenlikli ve kaçmanın imkânsız olduğu düşünülen hapishaneden kaçtıktan yıllar sonra yeni ve birinci sınıf bir kiralık güvenlik kuvveti kurmuştur. Kendi ekibindeki yeni elemanlardan biri olan Shu Ren (XiaomingHuang), uydu teknolojilerinde önde gelen isimlerden biri olan kuzeni Yusheng’i (ChenTang) rakibinden korumak için girdiği kavgada elektrikli tabancayla vurulur ve uyandığında kendisini bir hapishanede bulur. Yusheng’in patent teknolojilerinin peşinde olan GregorFaust (TitusWelliver) kuzeninin ikinci patentini de açıklaması için Shu’ya baskı yapar. Ekibinden birini hapishanede gören Shu, onunla buluşup teknoloji kullanılarak inşa edilen ve HADES olarak adlandırılan bir hapishanede olduklarını söyler.
İzleyenlerine biraz Matrix, Biraz Ocean’s 11 filmlerini anımsatan tarzıyla Kaçış Planı 2: Hades filmi 2018 yazının en beğenilen aksiyon filmlerinden olma yolunda ilerliyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?