İşe Yarar Bir Şey İzle Full HD
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (179)
7,323 Görüntülenme

İşe Yarar Bir Şey İzle Full HD


Reklamı Geç
60

Farklı bir olay örgüsünün işlenmiş olduğu yerli yapımlardan bir tanesi olarak kendini gösteren İşe Yarar Bir Şey adlı film projesi; ilgi çekecek türde yer alarak; önemli seviyede kendini gösterecek bir yapım olarak da kendini gösterecektir. Üç farklı kişinin hayatlarını ve kesişen hayatlarını konu alan bu yapım; ilgi çekecek şekilde de varlık göstererek; yerli sinemaya yönelen kişiler için de fazlasıyla cazip bir film olarak kendini gösterecektir.
Yerli yapımlar içerisinde de yer alarak; ilgi çeken türde bir yapım olarak da kendini gösterecektir. Bir şair, bir hemşire ve bir gencin arasında geçen olay örgüsü; sürekli olarak da kendini gösterecek biçimlerde yer alarak; bu türde de ön plana çıkacak bir proje olarak da kendini gösterecektir. Söz konusu filmin ilgi çekecek şekilde yer almasına bağlı olarak da kabul göreceğinden dolayı da sinema salonlarında yeterli bir hal de alacaktır.
Yerli filmler arasında önemli bir noktada yer alacak olan İşe Yarar Bir Şey adlı filmin oyuncu kadrosu da oldukça fazla ilgi çeken bir proje olarak da kendini gösterecektir. Başak Köklükaya, Yiğit Özşener, Öykü Karayel gibi isimlerin etkili performansları dahilinde ortaya çıkan söz konusu yerli film beklentileri karşılayacak seviyede olup; yerli filmler arasında kalıcı bir iz bırakacak olan projeler arasında da yer alacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?