Iphone 7 Geliyor!
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (22)
448 Görüntülenme

Iphone 7 Geliyor! Filmini izle

Apple’ın son harikası olarak adlandırılan Iphone 7’de beklenen değişikliklerin ve yeniliklerin gelmesi de kullanıcıları oldukça heyecanlandıracak cinsten. Iphone 7’nin kendini en çok özel hissettiği yenilik ise yine ekranlarda yaptığı değişiklik. Oldukça geniş çaplı bir ekrana sahip olacak olan Iphone modeli yine kullanıcılarının yüzünü güldürecek. Su geçirmez kasası ile birlikte Mart ayında piyasaya sürülecek olan Iphone’un son sürümü yine oldukça beğenilecek performansı ile de her kesime hitap edecek. Oldukça güçlü ir işletim sistemine hemen hemen her sürümünde yer veren Apple markası ise Iphone 7’nin 2016 senesine damga vuracağından oldukça emin. Yılın telefonu olarak adlandırılan Iphone 7 serisinin C modelinin de aynı zamanda çıkacak olması kullanıcılara oldukça rahat bir seçim imkanı sunacağından dolayı Apple’ın oldukça karlı bir anlaşmaya imza atması da bekleniyor. Apple son yıllarda ettiği karlarla oldukça gündemde iken bu yaptığı geliştirmeler ile ilgili de bir açıklama yapması beklenen Apple firmasının daha fazla ayrıntıya yer vermediği de öğrenilirken ekran yapısı ve kasasının ilginç yapısı da bu seriyi bir hayli ilginç kılmaya yetiyor. Yazılımcıların da açıkladığı kadarıyla bilgi sahibi olan Çin yetkililer de ekranların su geçirmez yapısının patentini alan Apple’ın bu teknolojiyi neden bu seride kullandığı ise oldukça merak konusu olmaya da devam ediyor.

Apple patentini aldığı su geçirmez ekranı Iphone 7 serisine monte ederken bunu geliştirmek için de hala çalışmaların sürdüğü ve gelecek serilerde de benzer teknolojilerin kullanılabileceği açıklanırken Mart ayında piyasada olması gereken Iphone serisinin fiyatı ise henüz netlik kazanmış değil. Bundan önce izledikleri fiyat politikasının benzerini uygulayacaklarını açıklayan Apple firmasının bu ürününde de aynı etiket çizelgesini uygulayacağı ifade edildi.

Mart ayına kadar kullanıcılarına ara ara ipuçları ile ilgili bilgiler verecek olan Apple’ın her dönem yaptığı gibi çeşitli ifadeler ile müşterilerine bu yönde açıklamalar yapması da beklenen bir gelişme olarak dikkat çekiyor. Iphone 7 serisinin önümüzdeki günlerde detaylı bilgi vermek amacı ile basın toplantısında Apple yetkililerinin elinde teknoloji severlerin huzuruna çıkması da ortalıkta dolaşan bir iddia.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?