Reklamları Kapat!

In The Aisles izle | HD |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri
In The Aisles izle

In The Aisles izle |HD|

In The Aisles (2018)
İşinden yeni ayrılan Hristiyan Marion Koch, süper marketin istifleme bölümünde işe başlamaktadır. Farklı bir iş ortamı olan Marion’un artık yeni bir hayatı bulunmaktadır. Haftanın her günü çalışmaya başlayan Marion aynı markette evli bir kadına karşı farklı hisler beslemeye başlamaktadır. In The Aisles izle ile filmin asıl konusu şimdi başlamaktadır. Son yılların en iyi drama filmleri arasında yer alan Koridorlarda filminin başarı da izleyiciler için büyü ses getirmektedir.
Aşık oldu evli kadın Cristian ile birliktelik yaşamaya da başlamaktadır. Uzun süreli ilişkilerin yanı sıra sadece süper marketin paketleme alanında buluşan ikilinin aşkları da gün geçtikçe artmaktadır. Böylece filmin konusu da yön değiştirirken dram konulu filmde merak ve bekleyişte başlamaktadır.
In The Aisles (2018) Filminin Detayları
Başarılı yönetmen olan Thomas Stuber konusu olan dram filminin de yönetmenliğini üstlenmektedir. Bununla beraber filmde bulunan asıl başrol oyuncularda; Sandra Hüller, Franz Rogowski, Peter Kurth, Henning Peker, Ramona Kunze – Libnow, Grery Zint yer almaktadır.
Uzun metrajlı olarak bulunan In The Aisles filminin süresi 2 saat 5 dakika olarak sürmektedir. İzleyicilerin merakla beklediği drama filminde çekim stüdyosu Beta Sineması olmaktadır. 2018 yılı yapımı bulunan filmin izleyicilerden gelen beğeni ve olumlu yorumlar ile dram konusu başarılı film birkaç gibi bir süre ile vizyonda kalarak başarısını kanıtlamaktadır.

Kategori: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 2713 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.
pulibet yeni adres