I Do… Until I Don’t izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4,5 IMDB Puanı

I Do… Until I Don’t izle Filmini izle

I Do... Until I Don’tfilmi yönetmeni de senaristi aynı kişidir. Senarist ve yönetmen Robin Campillo adlı kişidir.I Do... Until I Don’tfilmi rol alanoyuncu gurubunda Nahuel Pérez Biscayart ile Arnaud Valois ve Adèle Haenel ile Antoine Reinartz ve de Félix Maritaud adlı oyuncular yer alıyor. I Do... Until I Don’tfilmi tür olarak dram ihtiva ediyor. Fransız yapımı olan bu I Do... Until I Don’tfilmi 2017 senesinin Aralık ayının son günlerinde gösterime girdi. I Do... Until I Don’tfilmi iki saati buluyor.I Do... Until I Don’tfilmini izle sebebi olarak öncelikle aksiyon ve dram ön planda yer alır.
Fragman 2 3 4 5 6


I Do… Until I Don’t izle

I Do… Until I Don’tfilmi yönetmeni de senaristi aynı kişidir. Senarist ve yönetmen Robin Campillo adlı kişidir.I Do… Until I Don’tfilmi rol alanoyuncu gurubunda Nahuel Pérez Biscayart ile Arnaud Valois ve Adèle Haenel ile Antoine Reinartz ve de Félix Maritaud adlı oyuncular yer alıyor. I Do… Until I Don’tfilmi tür olarak dram ihtiva ediyor. Fransız yapımı olan bu I Do… Until I Don’tfilmi 2017 senesinin Aralık ayının son günlerinde gösterime girdi. I Do… Until I Don’tfilmi iki saati buluyor.I Do… Until I Don’tfilmini izle sebebi olarak öncelikle aksiyon ve dram ön planda yer alır.

I Do… Until I Don’t izle

Sivil örgüt ile birlikte mücadeleye başlar. Esas oğlan Nathan ve beraberindeki sivil örgüt hem ilaç firmalarının çıkarcı tutumlarına karşı hem de insanların duyarsız yapılarına karşı mücadelelerini sürdürür. Bu olumsuz tablolara karşı savaş açan bir guruba dâhil olmuştur. Dâhil olduğu gurubun hem en aktif hem de en radikal gücü olan kıza âşık olur. Sean adlı radikal kıza olan aşkı bir yanda, AİDS ile yaptığı mücadele diğer yanda aksiyon dolu sahneler içeren bir filmdir. Tutku dolu aşk ile birlikte yaptığı AİDS hastalığı ile yaptığı mücadele kendini yeniden şekillendirmesine sebep olacaktır. I Do… Until I Don’tfilmi hem aşk hem de mücadele dolu dakikalar ile sürüyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?