Hunter Killer izle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
130 Görüntülenme

Hunter Killer izle Full HD Filmini izle

2 Haziren 2017 tarihinde izleyenleri ile buluşacak olan Hunter Killer sinema filmi sinema severlerin büyük ilgisini çekeceğe benzemektedir. Gerilim türünden hoşlanan sinema severler için muhteşem bir seçenek haline gelecektir. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu film dünya arşivlerinde yer edinmeyi başarırken diğer taraftan da büyük ilgi gören filmlerden olması ile de akıllarda yer edinecektir.

Hunter Killer izle

2 Haziran 2017 tarihinde izleyenleri ile buluşacak olan Hunter Killer sinema filmi sinema severlerin büyük ilgisini çekeceğe benzemektedir. Gerilim türünden hoşlanan sinema severler için muhteşem bir seçenek haline gelecektir. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu film dünya arşivlerinde yer edinmeyi başarırken diğer taraftan da büyük ilgi gören filmlerden olması ile de akıllarda yer edinecektir.

Diğer filmlere nazaran büyük bir bütçe ile hazırlanan Hunter Killer Filmi 2017 yılındaki iddialı filmlerden bir tanesi olmaya aday olacaktır. Filmin konusuna gelince ise Amerikan Donanmasında görev yapan üst düzey yöneticiler halen proje halinde olan bir deniz altı üzerinde çalışmalar yapmaktadırlar.

Hunter Killer Tek Parça izle

Ve bir gün bir haber alırlar Rusya Başkanı kaçırılmıştır. Donanma Rusya Başkanının kurtarılması konusunda oldukça titiz bir çalışmaya koyulurlar. Hemen denizaltıyı faaliyete geçirirler ve Başkanı bu şekilde kurtarmak için planlar kurmaya başlarlar. Macera dolu filmin sahnelerinde oldukça meraklı dakikalar izleyenleri beklemektedir. Filmin oyuncu kadrosu da film kadar dikkat çekicidir. Gerard Butler, Billy Bob Thornton, Common, Willem Dafoe, Taylor John Smith, Gabriel Chavarria, David Gyasi, David Gyasi ve Linda Cardellini gibi usta ve ünlü isimler yer almaktadır. Bu muhteşem filmin senaryosun da ise  Jamie Moss, Arne Schmidt, John Kolvenback ve Don Keith dörtlüsünün eseri olduğu söylenmektedir. Hunter Killer filmi ile maceralı saatlere  hazır mısınız.?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Hunter Killer izle Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?