Hours – Yaşam Savaşı İzle Tek Parça Full HD 1080p
6.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.4 /10 (22)
529 Görüntülenme

Hours – Yaşam Savaşı İzle Tek Parça Full HD 1080p Filmini izle

Hours - Yaşam Savaşı direk tek parça izle. Hours - Yaşam Savaşı tek parça full HD Sansürsüz İzle. Başrolde Paul Wolker’ın olduğu bu film gerilim, aksiyon filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Anlatılan konunun gerçek olaylardan uyarlanarak kaleme alınan senaryosu da ayrıca etkilenmemizi sağlayan noktalardan bir tanesidir. Mutlu ve birbirlerine deliler gibi âşık bir çift çocuklarını kucaklarına almak için gün saymaktadırlar. Tüm gece yağan yağmurlar ve çakan şimşekler arasında doğumu başlayan karısını hastaneye götüren genç adam her şeyin güzel olacağını hayal ederken birden hayatı tepetaklak olur. Genç adamın eşi doğumu yapmış ancak hayatta kalamamıştır. Bebekleri ise akciğerleri gelişmediği için kuvöze yerleştirilmiştir.


Hours – Yaşam Savaşı İzle

Hours – Yaşam Savaşı direk tek parça izle. Hours – Yaşam Savaşı tek parça full HD Sansürsüz İzle. Başrolde Paul Wolker’ın olduğu bu film gerilim, aksiyon filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Anlatılan konunun gerçek olaylardan uyarlanarak kaleme alınan senaryosu da ayrıca etkilenmemizi sağlayan noktalardan bir tanesidir. Mutlu ve birbirlerine deliler gibi âşık bir çift çocuklarını kucaklarına almak için gün saymaktadırlar. Tüm gece yağan yağmurlar ve çakan şimşekler arasında doğumu başlayan karısını hastaneye götüren genç adam her şeyin güzel olacağını hayal ederken birden hayatı tepetaklak olur. Genç adamın eşi doğumu yapmış ancak hayatta kalamamıştır. Bebekleri ise akciğerleri gelişmediği için kuvöze yerleştirilmiştir.

Hours – Yaşam Savaşı Direk İzle

Eşinin dünyadan göçüp gitmesinin hüznünü yaşayamadan panik duygusu genç adamı ele geçirir. Çünkü şehre yaklaşan büyük bir kasırga vardır ve doktorlar teker teker şehri terk etmeye başlamıştır. Elektrikler kesilince bebeğinin yaşaması için elinden gelen her şeyi yapacak olan genç babanın verdiği bu büyük mücadelede elle çevrilen bir jeneratör bularak kuvöze bağlar ve kuvözü çalışır halde tutar. Ancak büyük bir sorun vardır. Bebeğini alıp şehri terk etmesi gerekmektedir ancak kuvöz olmadığı takdirde eşi gibi bebeğini de kaybedecektir. Jeneratör elle çevrilerek çalışmakta ve her çevirmede sadece iki üç dakika dayanabilmektedir. Eşinin hayali ile konuşan Nolan’ın söyledikleri oldukça duygusaldır. ‘ben bunu sensiz yapmak istemiyorum’ bakalım bu genç baba kendisini ve bebeğini yaşatmanın yollarını bulabilecek midir?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?