Hızlı ve Tüplü izle Full HD
3.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.0 /10 (1)
423 Görüntülenme

Reklamı Geç
60

Hızlı ve Tüplü izle

Vizyon tarihi 19 Mayıs 2017 olan Hızlı ve Tüplü, komedi türünün örneklerinden biri olmaktadır. 1 saat 30 dakika gibi oldukça uzun bir süreye sahip olan filmin yönetmen koltuğunda Necmi Yıldırım ve Yusuf Güven ikilisi oturmaktadır. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıl komedi türü için oldukça iyi bir sezon olmuştu. Bakalım aynı başarı Hızlı ve Tüplü gibi filmler ile bu senede tekrarlanacak mı?


Arabalara ilgisi oldukça fazla olan iki arkadaş Metin ve Gökhan, yıllardır kendi ararbalarını almanın hasreti ile tutuşmaktadır. Bu uğursa kazancının bir kısmını yıllardır biriktiren iki kafadar, uzun bir süre sonra istedikleri miktara ulaşarak arabalarını almışlardır. Kendi zevklerine göre arabalarını modifiye edecek olan arakadaşlar, birçok illegal yarışa katılarak oldukça komik ve ilginç olay ile karşılaşacaktır. Bakalım güçlü rakipleri arşısında onları ne gibi zorluklar beklemektedir?

Hızlı ve Tüplü izle

Hızlı ve Tüplü izle oyuncu kadrosu Sinem Ertuğrul, Nazlı Yağmur Genç, Hüseyin Berker Soyçiçek, Bilal Akif Yörük, Haldun Boysan, Selahattin Taşdöğen, Özgür Teke, Mehmet Ali Tuncer ve Halil Esen gibi sinema sektörüne yıllarını vermiş isimler bulunmaktadır. Senaryo ve yapımcılık görevlerini ise Necmi Yıldırım üstlenmektedir.
Sitemizde yerli – yabancı türde yüzlerce film bulunmaktadır. Bu filmleri sitemizin geniş içerikli arşivinde full hd, tek part ve Türkçe dublaj seçenekleri ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Hızlı ve Tüplü izle Full HD" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?