Her şey Mümkün 2017 İzle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (500)
3,749 Görüntülenme

Her şey Mümkün 2017 İzle Filmini izle

Her şey Mümkün filminin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman başarılı ve ünlü oyuncular gözümüze çarpıyor. 1969 doğumlu, türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu 1992' den beri televizyonlarda görmeye alıştığımız; Yetkin Dikinciler başrol koltuğuna oturmuştur. Güzel ve alımlı manken, model ve oyuncu Azra Akın, Türkiye ve Dünya Güzeli ünvanı sayesinde bir çok başarılı filmde rol almıştır. Başarısı tam olarak belli olmayan ve hakkında çok fazla bir şey söylenemeyecek Her şey Mümkün filminin oyuncu kadrosunda bulunan Azra Akın' ın, bu filmin başarılı olması ile, oyunculuk kariyerinde yükseleceğini düşünüyoruz. Çiçek Taksi dizisinden tanıdığımız Levent Ülgen ise, filmin oyuncu kadrosuna ismini yazdırmış görünüyor. Aynı zamanda Kaan Girgin' in rol alacağı bilinen, Her şey Mümkün romantik komedi filmi, 19 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girecek.

Her şey Mümkün İzle

Başarılı yönetmen Alper Babayağmur’ un yönetmenliğini yapacağı, Her Şey Mümkün romantik, komedi filminin vizyon tarihi belli oldu. Bu sene içerisinden vizyona girecek bir çok türk komedi filminin arasında, hatta bazı komedi filmleriyle aynı günde gişede bulunması düşünülen filmin, henüz bir fragmanının olmaması kafaları karıştırıyor. Vizyon tarihinin, 19 mayıs 2017 olarak belirlenmesi ve daha filmin afişlerin dahi çekilmemesi filme geç kalındığını düşündürüyor.

Her şey Mümkün 2017 İzle

Her şey Mümkün filminin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman başarılı ve ünlü oyuncular gözümüze çarpıyor. 1969 doğumlu, türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu 1992′ den beri televizyonlarda görmeye alıştığımız; Yetkin Dikinciler başrol koltuğuna oturmuştur. Güzel ve alımlı manken, model ve oyuncu Azra Akın, Türkiye ve Dünya Güzeli ünvanı sayesinde bir çok başarılı filmde rol almıştır. Başarısı tam olarak belli olmayan ve hakkında çok fazla bir şey söylenemeyecek Her şey Mümkün filminin oyuncu kadrosunda bulunan Azra Akın’ ın, bu filmin başarılı olması ile, oyunculuk kariyerinde yükseleceğini düşünüyoruz. Çiçek Taksi dizisinden tanıdığımız Levent Ülgen ise, filmin oyuncu kadrosuna ismini yazdırmış görünüyor. Aynı zamanda Kaan Girgin’ in rol alacağı bilinen, Her şey Mümkün romantik komedi filmi, 19 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girecek.


Her şey Mümkün filminin yapımını Netvizyon üstlenirken, dağıtımlarını Mars Dağıtım yapacak. Film hakkında pek bilgi gelmemesi, sinema severlerde merak uyandırsada standart bir türk filmi olacağı görüşünde olanlar da var.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Her şey Mümkün 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?