Her şey Kocam İçin

2,348
 
 
8
2

Ekleyen / 24 Tem 2017 tarihinde yayınlandı


İş hayatındaki başarılarından dolayı maddi açıdan da örnek isimler arasında yer alan Murat bu süreç içinde kendisine olan güvenden dolayı büyük bir ihaleye girer ve bu ihale sonucunda da bütün mal varlığını kaydetmek zorunda kalır. Sayısız kişiye borcu olan Murat tek çareyi intiharda bulur. Tam intiharın eşiğine gelen Murat bu süreçte eşinin manevi desteğini görmezden gelir ve nerdeyse elinin tersi ile iter. Eşi ise ona reddedemeyeceği bir teklif ile gelir ve başka çaresi olmayan Murat’ta bu teklifi kabul etmek zorunda kalır.

Murat’ın borçlu olduğu herkese borcunu eşi onlara karşı güzel ve zevk dolu bir gece ile ödeme kararı alırlar. Bir akşam Murat eski bir arkadaşı ile karşılaşmış ve ondan borç para istemiştir. O ise herkesin verdiği cevabı vermiş ve onda da olmadığını söylemiştir. Murat ise ısrarla evine yemeğe davet etmiş ve onun eşi ile tanışmasını istemiştir. Eşi ise en güzel kıyafetleri ile misafirini karşılamak için hazırlanmış ve ona karşı en güzel ikramlık olan kendisini en iyi şekilde göstermek için elinden gelen her şeyi yapmıştır. Eşi arkadaşının bu şekilde bir birliktelikleri için hazır oldukları anı kollayan Murat ise bu durumdan gayet memnun bir şekilde hayatına devam etme çabası içerisine girmiştir.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri