Her Şey izle İndirmeden Online Full Seyret
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (283)
3,707 Görüntülenme

Her Şey izle İndirmeden Online Full Seyret Filmini izle

Her şey türkçe dublaj izle, Her şey Türkçe altyazılı izle. Nasıl yaşamamız gerektiği hakkında da bize güzel bir öğretide bulunabilecek bu filimde hayatının gençlik yıllarında nadir görülen bir hastalığa yakalanan Madeline Whittier'in kapalı ve sürekli filtrelenmiş havalı alanlarda olması gerekmektedir. Daha 17 yaşında olan ve sürekli aynı ortamda bulunması gereken Madeline Whittier’in hastalığı sebebiyle arkadaşlarından, okulundan ve hatta evi dışındaki tüm değerlerini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Artık Madeline Whitter’in kitapları, annesi ve hemşiresinden başka hiç kimsesi kalmamıştır Hastalığından sonra gününü nerdeyse pencere önünde dışardaki insanları izlemekle geçiren Madeline Whittier’in bir gün bulundukları apartmana bir taşıma şirketi aracını görmesi ile başlayan sürükleyici hikaye de yeni komşularının oğlu olan Olly ile mail üzerinden tanışması onun hayatını tamamen değiştirecektir. Bu karakterin hayata nasıl tutunacağını seyirciye aktaran bu film, bu karakterin başından geçen olayları oldukça dramatik bir şekilde ele almaktadır.

Her Şey (Everything, Everything) Türkçe Altyazılı Fragman | izlesene.com

Her şey türkçe dublaj izle, Her şey Türkçe altyazılı izle. Nasıl yaşamamız gerektiği hakkında da bize güzel bir öğretide bulunabilecek bu filimde hayatının gençlik yıllarında nadir görülen bir hastalığa yakalanan Madeline Whittier’in kapalı ve sürekli filtrelenmiş havalı alanlarda olması gerekmektedir. Daha 17 yaşında olan ve sürekli aynı ortamda bulunması gereken Madeline Whittier’in hastalığı sebebiyle arkadaşlarından, okulundan ve hatta evi dışındaki tüm değerlerini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Artık Madeline Whitter’in kitapları, annesi ve hemşiresinden başka hiç kimsesi kalmamıştır Hastalığından sonra gününü nerdeyse pencere önünde dışardaki insanları izlemekle geçiren Madeline Whittier’in bir gün bulundukları apartmana bir taşıma şirketi aracını görmesi ile başlayan sürükleyici hikaye de yeni komşularının oğlu olan Olly ile mail üzerinden tanışması onun hayatını tamamen değiştirecektir. Bu karakterin hayata nasıl tutunacağını seyirciye aktaran bu film, bu karakterin başından geçen olayları oldukça dramatik bir şekilde ele almaktadır.

Daha önceden filim yazarı olan Stella Meghienin daha öncede ilk defa geçen sene çektiği filimle geçen yönetmen ikinci defa yönetmen koltuğuna oturuyor. Filim müzikleri seçimindeki tercihleri de başarılı olan film yönetmenin kendisinin büyük işlerle gene karşımıza çıkacağının haberini veriyor. Daha önce açlık oyunları filimde oynadığı sempatik rolle karşımıza çıkan Amandla Stenberg ile başrolleri paylaşan Nick Robinson ve Anika Noni Rose yer alıyor. Her şey filmi şatafattan ve gösterişten uzak, doğal saf bir aşk hikâyesi sunuyor bizlere. İyi seyirler dileriz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?