Hayallerinin Peşinde izle İndirmeden Online Full Seyret
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (350)
4,838 Görüntülenme

Hayallerinin Peşinde izle İndirmeden Online Full Seyret Filmini izle

Hayallerinin Peşinde direk izle, Hayallerinin Peşinde tek parça izle, Hayallerinin Peşinde filmi 2015 yılı İrlanda yapımı bir filmdir. 15 Haziran 2017 tarihinde Türkiye'de vizyona giren bu film, son zamanların en iyi biyografi, dram ve romantik tarzındaki film olarak sinema severlere sunulmuştur. IMDB'den 6,4 gibi bir puan almış olan bu film, yakın zamanda yaşanmış gerçek bir olaydan alıntı olarak çekilmiştir. 2002 yılında Chelsea şehrinde düzenlenmiş olan Flower Show'da altın madalya kazanmış olan ilk İrlandalı genç kadın Mary Raynolds'ın hikayesini konu alan bu film; Çiçek Yarışması için kendi ülkesinden ayrılarak hiç tanımadığı topraklara madalya alabilmek adına çıkmış olduğu yolculuğu anlatmaktadır. Bu yolculuğu hiç kimse Mary'nin başarabileceğine inanmamaktadır. Mary ise yolda ilginç insanlar ve olaylarla karşılaşacaktır. Bundan dolayı da hayatında büyük değişimler meydana gelecektir.


Hayallerinin Peşinde direk izle, Hayallerinin Peşinde tek parça izle, Hayallerinin Peşinde filmi 2015 yılı İrlanda yapımı bir filmdir. 15 Haziran 2017 tarihinde Türkiye’de vizyona giren bu film, son zamanların en iyi biyografi, dram ve romantik tarzındaki film olarak sinema severlere sunulmuştur. IMDB’den 6,4 gibi bir puan almış olan bu film, yakın zamanda yaşanmış gerçek bir olaydan alıntı olarak çekilmiştir. 2002 yılında Chelsea şehrinde düzenlenmiş olan Flower Show’da altın madalya kazanmış olan ilk İrlandalı genç kadın Mary Raynolds’ın hikayesini konu alan bu film; Çiçek Yarışması için kendi ülkesinden ayrılarak hiç tanımadığı topraklara madalya alabilmek adına çıkmış olduğu yolculuğu anlatmaktadır. Bu yolculuğu hiç kimse Mary’nin başarabileceğine inanmamaktadır. Mary ise yolda ilginç insanlar ve olaylarla karşılaşacaktır. Bundan dolayı da hayatında büyük değişimler meydana gelecektir.
Hayallerinin Peşinde filmi, izleyenlere duygusal anların yanı sıra oldukça heyecanlı ve özgüven aşılayıcı etkiye de sahiptir. Filmin oyuncu kadrosunda Tom Hughes (i), Alex Macqueen, Alaa Safi, Christine Marzano gibi isimler yer alırken başrolünü Aşk ve Gurur ve Zombiler, Love and Friendship, Holy Ghost People filmlerinde almış olduğu roller ve Shameless dizisinin oldukça beğenilen ismi Amerikalı ünlü oyuncu Emma Greenwell üstlenmektedir. Filmin yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Vivienne De Courcy yaparken, yapımcılığını da Sarah E. Johnson ve Patricia Lambrecht beraber üstlenmektedirler. Film izleyenlere ilham ışığı olabilecek etkiye de sahiptir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?