Hatırla Gönül Bitiyor Mu?
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
142 Görüntülenme

Hatırla Gönül Bitiyor Mu? Filmini izle

Başrollerini Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak tarafından paylaşılan ve Star TV’de oldukça ilgi ile izlenen ilk bölümlerin ardından hızlı bir düşüşe geçen Hatırla Gönül dizisi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. 10 Ocak’ta yayınlanacak olan 13. bölümü ile izleyicisine veda etmeye hazırlanan dizi sevenlerini de üzüntüye boğdu. Oldukça umutlu bir şekilde yayın hayatına başlayan ve farklı hikayesi ile ilgi odağı olmayı başaran dizi de senaryo gereği oynanan oyunlar nedeni ile seyircilerin de sabırsız olması eklenince yayın hayatına devam edemedi. Hatırla Gönül’ün sürekli gün değiştirmesi de izleyicilerin dizi keyiflerin de önemli sekteye uğramalarına sahne olurken dizi ekibi son çekilen bölümün ardından bir veda ve teşekkür yemeğinde bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdiler. Yayın günlerinin değişmesinde reyting kaygısının olması ile beraber oyuncuların performanslarında yaşanan düşüşün de en önemli sebebi olarak gösterildi.

Özellikle Gökçe Bahadır’ın her rol aldığı dizide farklı farklı karakterleri başarı ile altından kalkması da Hatırla Gönül’ün çekimine başlarken dizi ekibini oldukça heyecanlandırmıştı. Oyunculuk yeteneğinden çok yaşadığı aşk hayatı ile daha çok gündemde olan Engin Öztürk ise kariyerinin basamaklarını birer birer tırmanırken dizinin erken final yapması genç oyuncunun da moralini oldukça bozmuş durumda. Sevgilisi ile kısa tatiller yapmak için sürekli olarak yurt dışına çıkan Öztürk bundan sonra biraz yüzünü dinlendireceğini ve yaz aylarında başlayacak projelere evet diyebileceğini söyledi. Gökçe Bahadır ise her zaman yeni karakterlere can vermek istediğini ve her daim yeni işler de görev alabileceğini söyledi.

Rol olarak ilginç bir karakter canlandıran Onur Saylak ise böyle finallerin normal olduğunu ve bu sektörde bu tip sorunlar ile karşılaşmanın kendisi tarafından da anormal olarak karşılanmadığını, hayatta her şeyin mümkün olabileceğini söylerken bundan sonraki kariyer sürecinde de benzer rolleri canlandırmak istediğini ifade etti. Oldukça ilgi çeken bir karaktere hayat veren Saylak yeni projelerde yer almak istediğini yakın zamanda da sürprizleri ile izleyici karşısına çıkacağının sinyallerini verirken ekip arkadaşlarına oluşan güzel ortamdan ötürü teşekkürlerini ileterek duygusal anlar yaşadı.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    займ на карту