Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Full HD İzle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (5)
264 Görüntülenme

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Full HD İzle

Bilindiği gibi okul yöneticisi olan Dumbledor' un ölümünden sonra Harry Potter asli görevini yerine getirmek ve Lord Voldemort' u öldürmek zorundadır. Filmin bu bölümünde iyi büyücülerin de, karanlık büyüler yapması sihirbazlar dünyasının tamamen bozulduğunu gösteriyor. Harry Potter' ın 6. filminde, Helena Bonham' ın canlandırdığı, Bellatrix Lestrange karakteri kovalayarak arkasından karabüyü yapması bize filmin bu raddeye geleceğini haber etmiş gibi görünüyordu. Serinin son filmi olan ve ölmemek için kendini bir çok hortluk'a saklayan Lord Voldemort acaba Haryy Potter' ı öldürecek ve eski ününü geri kazanabilecek midir? Yoksa Harry Potter ve arkadaşları Lord Voldemort'a bir son mu verecektir?

Reklamı Geç
60

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 izle

J. K. Rowling’ in eşsiz kaleminden çıkan romanın, beyaz perdeye taşındığı; dünya çapında büyük bir hayran kitlesi olan Harry Potter serisinin son filmi olarak vizyona girmiştir. David Yates’ in yönetmenliğini yaptığı Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 filminde sonradan eklenen büyük bir karakter yok. Filmin oyuncu kadrosu ve hikayesi fazlasıyla değiştirilmemiş gibi olsa da, kurgunun muhteşemliği filmin başarısına sebep oluyor.

Daniel Radcliffe’ nin başrol paylaştığı filmde güzel oyuncu Emma Watson ve Rupert Grint bulunuyor. Ralph Fiennes’ in kötü karakter Lord Voldemort’ u canlandıracağı, Robbie Coltrane’ in yaratıklar ve canavarlar ile ilgilenen Hagrid olmasıyla beraber, Helena Bonham Carter’ ın da Bellatrix Lestrange karakteriyle Sirius Black’ ın kuzeni olarak filmde rol alıyor. İyi büyücülerle akrabalığı olan Bellatrix Lestrange’ in kötü karakterlerin yanında olması da kurgunun güzelliğinden sadece bir parça olarak düşünülüyor. Her karakterin duygularına ve düşüncelerine yer veren film, seri sonunda her karakterin geçmişini ve yaşadıklarını izleyeceğiz.

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Full HD İzle

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 filminde Bilindiği gibi okul yöneticisi olan Dumbledor’ un ölümünden sonra Harry Potter asli görevini yerine getirmek ve Lord Voldemort’ u öldürmek zorundadır. Filmin bu bölümünde iyi büyücülerin de, karanlık büyüler yapması sihirbazlar dünyasının tamamen bozulduğunu gösteriyor. Harry Potter’ ın 6. filminde, Helena Bonham’ ın canlandırdığı, Bellatrix Lestrange karakteri kovalayarak arkasından karabüyü yapması bize filmin bu raddeye geleceğini haber etmiş gibi görünüyordu. Serinin son filmi olan ve ölmemek için kendini bir çok hortluk’a saklayan Lord Voldemort acaba Haryy Potter’ ı öldürecek ve eski ününü geri kazanabilecek midir? Yoksa Harry Potter ve arkadaşları Lord Voldemort’a bir son mu verecektir?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Full HD İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?