Reklamları Kapat!

Günahkarlar ve Azizler – Sinners and Saints izle Tek Parça 1080p Seyret | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.


Günahkarlar ve Azizler – Sinners and Saints izle

Günahkarlar ve Azizler – Sinners and Saints Türkçe Altyazılı direk izle, Günahkarlar ve Azizler – Sinners and Saints tek part 1080p izle,ABD yapımı olan film gizem, gerilim ve aksiyonun güzel örnekleri arasında gösterilmektedir. Ülkemizdeki adı ‘ Günahkârlar ve Azizler’ şeklindedir. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim William Kaufman’ dır. Senaryoda da William Kaufman ismini görmek mümkündür, ona eşlik eden senarist ise JayMoses’ tir. William Kaufman kendine filmin yapımcıları arasında da yer bulmuştur, diğer yapımcı Brad Keller’ dir. Toplamda yüz elli beş dakika olan ‘SinnerandSaints’ in diğer ismi ‘Sinners&Saints’ tir. Filmin başlıca oyuncularını; SeanPatrick Flanery, UdoKier, Costas Mandylor,BrooklynSudano, Method Man, KirkKepper, Mark Hanson, KevinPhilips, EvanKaragias, SonnyPuzikasve Kim Coates olarak sıralamak mümkündür.

Günahkarlar ve Azizler – Sinners and Saints Full Tek Parça Türkçe Altyazılı izle

Film mekan olarak New Orleans’ ta geçmektedir. Dedektiflik yapan SeanRiley’ in kusursuz bir hayat yaşadığı ise pek söylenemez. Sean bir yandan oğlunun ölümünü atlatmaya bir yandan da sorunlu şekilde ilerleyen evliliğini yürütmeye çalışmaktadır. Olası bir askıya alma durumuyla da karşı karşıya olan Sean’ ın bu sırada aldığı bir haberden sonra hayatı değişecektir. Sean’ a yeni ve genç bir partner verilir. Artık yeni görevleri acımasızca işlenmiş bir dizi cinayeti çözmek olacaktır. Fakat bu cinayetler rastgele işlenmiş türde olanlardan değildir. İpuçları onları bir çete savaşının tam ortasında bırakacaktır. İkili, kendilerini hayal edemeyecekleri kadar derin bir öğütün içinde bulacaktır. filmgecidi.com iyi seyirler diler…

Film Bilgileri
Günahkarlar ve Azizler – Sinners and Saints izle Tek Parça 1080p Seyret

Günahkarlar ve Azizler – Sinners and Saints izle Tek Parça 1080p Seyret |HD|

Günahkarlar ve Azizler – Sinners and Saints Türkçe Altyazılı direk izle, Günahkarlar ve Azizler – Sinners and Saints tek part 1080p izle,ABD yapımı olan film gizem, gerilim ve aksiyonun güzel örnekleri arasında gösterilmektedir. Ülkemizdeki adı ‘ Günahkârlar ve Azizler’ şeklindedir. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim William Kaufman’ dır. Senaryoda da William Kaufman ismini görmek mümkündür, ona eşlik eden senarist ise JayMoses’ tir. William Kaufman kendine filmin yapımcıları arasında da yer bulmuştur, diğer yapımcı Brad Keller’ dir. Toplamda yüz elli beş dakika olan ‘SinnerandSaints’ in diğer ismi ‘Sinners&Saints’ tir. Filmin başlıca oyuncularını; SeanPatrick Flanery, UdoKier, Costas Mandylor,BrooklynSudano, Method Man, KirkKepper, Mark Hanson, KevinPhilips, Evan Karagias, Sonny Puzikasve Kim Coates olarak sıralamak mümkündür.

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

Kategori: 2010, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
pulibet yeni adres
Sitemizde şuan toplam 2874 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.