Gun Shy izle Full HD Tek Parça
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (110)
1,729 Görüntülenme

Gun Shy izle Full HD Tek Parça Filmini izle

Gun Shy sansürsüz izle, Gun Shy Türkçe Altyazılı izle, Gun Shy filmi yayınlandığı tarihten itibaren sinema severlerin ilgisini çekse de beyaz perde de istediği başarıyı yakalayamayarak IMDB'den 4,0 gibi bir puan almış ve izleyenlerini oldukça üzmüştür. Gun Shy filmi ele aldığı konu itibari ile en merak edilen filmler arasında yerini almayı başarmıştır. Aksiyon, macera, komedi tarzında olan bu film 2017 yılı İngiltere yapımı bir film olarak film severlere sunulmaktadır. Filmde anlatılan konu, ünlü bir Rock müzisyeni olan Turk Henry ve tanınan bir manken olan eşi Sheila ile beraber Tayland'a tatil yapmak için seyahate çıkmıştır. Fakat vardıkları ülkede tatilleri daha başlamadan başlarına bir çok bela açılacaktır. Sheila bir grup korsan tarafından kaçırılır ve Turk da karısını kurtarmak amacıyla harekete geçer. Yerel yetkililerin de yardımı ile bir operasyona girişir ve Tayland'ın ormanlarında, vahşi doğada başına geleceklerden habersiz bir şekilde karısını aramaktadır.


Gun Shy sansürsüz izle, Gun Shy Türkçe Altyazılı izle, Gun Shy filmi yayınlandığı tarihten itibaren sinema severlerin ilgisini çekse de beyaz perde de istediği başarıyı yakalayamayarak IMDB’den 4,0 gibi bir puan almış ve izleyenlerini oldukça üzmüştür. Gun Shy filmi ele aldığı konu itibari ile en merak edilen filmler arasında yerini almayı başarmıştır. Aksiyon, macera, komedi tarzında olan bu film 2017 yılı İngiltere yapımı bir film olarak film severlere sunulmaktadır. Filmde anlatılan konu, ünlü bir Rock müzisyeni olan Turk Henry ve tanınan bir manken olan eşi Sheila ile beraber Tayland’a tatil yapmak için seyahate çıkmıştır. Fakat vardıkları ülkede tatilleri daha başlamadan başlarına bir çok bela açılacaktır. Sheila bir grup korsan tarafından kaçırılır ve Turk da karısını kurtarmak amacıyla harekete geçer. Yerel yetkililerin de yardımı ile bir operasyona girişir ve Tayland’ın ormanlarında, vahşi doğada başına geleceklerden habersiz bir şekilde karısını aramaktadır.
Gun Shy filmi konusu ile merak uyandırırken bir yandan da izleyenlerine sınırsız bir aksiyon ve bununla beraber kahramanın başına gelen talihsizlikler dizisini sunmakta; sinema severleri heyecanla sürüklemektedir. Filmin başrolünde Desperado filmi ile dünya çapında bir ün salmış olan İspanyol oyuncu Antonio Banderas yer alırken, oyuncu kadrosunda Olga Kurylenko, Mark Valley, Jesse Johnson, Aisling Loftus gibi ünlü isimler bulunmaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Simon West üstlenmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?