Granite Mountain İzle 2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
150 Görüntülenme

Granite Mountain İzle 2017 Filmini izle

Haberleri izleyenler muhakkak duymuşlardır. 2013'te Arizona eyaletinde büyük bir orman yangını çıkmıştı. Prescott bölgesinde denetimli olarak, Granite Mountain Hotshots yangın söndürme departmanında çalışan 19 itfaiyeci, bütün uğraşlarıyla yangını söndürmeye çalışırken feci bir şekilde hayatlarını kaybetmişti. Bir saygı ve anma örneğini yine Amerika Birleşik Devletleri'nden görüyoruz ve bu olayı bütün çıplaklığıyla kameraya almaya karar veriyorlar. Bu yaşanan üzücü olayın etkisinden izler azalırken, Eric Singer ve Ken Nolan bu hikayeyi tekrar diriltmek adına başladıkları projeyi bitirerek, beyaz perdeye taşımaya karar verdiler.

Granite Mountain İzle

Haberleri izleyenler muhakkak duymuşlardır. 2013’te Arizona eyaletinde büyük bir orman yangını çıkmıştı. Prescott bölgesinde denetimli olarak, Granite Mountain Hotshots yangın söndürme departmanında çalışan 19 itfaiyeci, bütün uğraşlarıyla yangını söndürmeye çalışırken feci bir şekilde hayatlarını kaybetmişti. Bir saygı ve anma örneğini yine Amerika Birleşik Devletleri’nden görüyoruz ve bu olayı bütün çıplaklığıyla kameraya almaya karar veriyorlar. Bu yaşanan üzücü olayın etkisinden izler azalırken, Eric Singer ve Ken Nolan bu hikayeyi tekrar diriltmek adına başladıkları projeyi bitirerek, beyaz perdeye taşımaya karar verdiler. Böylelikle 19 itfaiyecinin kahramanlığını ve cesurluğunu tüm dünyanın görmesini istediler. Büyük bir saygı örneği olan bu davranışını tebrik ediyoruz.

Granite Mountain 2017 İzle

Başarılı yönetmen Joseph Kosinski’nin yönettiği ünlü oyuncuların bulunduğu

Granite Mountain 22 Eylül 2017 tarihinde vizyona çıkacak. Bu film ağır bir dram filmi olmasından dolayı, sinema severlerin duygularına sinema salonu içerisinde hakim olmalarını isteyecekler gibi görünüyor.19 itfaiyeciyi anmak üzere, aynı eyalette Prescott bölgesinde olayların olduğu yerde çekime başlandı. Bu yaşanan gerçek olayı uyarlayanlar ise Eric Singer ve Ken Nolan oldu. Bu ikiliye, bu güzel film için şimdiden teşekkür ederiz.

Oyuncu kadrosunda tanıdığımız isimler de mevcut: Andie MacDowell, Ben Hardy, Miles Teller, Jeff Bridge, James Badge Dale, Josh Brolin, Taylor Kitsch, Geoff Stults ve Jennifer Connelly. Granite Mountain filminin gerçek bir fragmangı yok ancak ilerleyen günlerde yayınlayacaklarını umuyoruz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Granite Mountain İzle 2017" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?